Технологія dolby vision gaming стала доступною на xbox series x / s

0
21

Компанія microsoft оголосила, що тепер технологія dolby vision gaming доступна на xbox series x і xbox series s і її вже можна перевірити в понад 100 іграх з hdr для консолей поточного покоління, і в майбутньому це число буде збільшуватися. Також ця функція забезпечить краще зображення в іграх з hdr10 і auto hdr. Крім цього, microsoft зараз тісно співпрацює з dolby, щоб допомогти розробникам з більш плавним впровадженням цієї технології в свої ігри.

Для того щоб дізнатися, чи підтримує ваш телевізор дану опцію, слід натиснути на кнопку xbox, перейти в налаштування→загальні→параметри тв і дисплея→ відомості телевізора 4к. Для включення цієї функції на xbox series x/s необхідно виконати наступні кроки: перейти в параметри тв і дисплея→відеорежими→вибрати dolby vision for gaming. Під час гри microsoft радить використовувати автоматичний режим низької затримки (allm).

Технологія dolby vision забезпечує підвищену яскравість, контрастність, більш насичену передачу кольору і багато іншого, що дозволяє користувачеві бачити максимально якісне зображення. Вона чудово працює з трасуванням променів directx і змінною частотою кадрів (vrr).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here