Відволіктися від роботи: тестуємо релаксові ігри на офісному ноутбуці

0
16

Ігри-це не тільки блокбастери на 150 годин. Ще є невеликі проекти, в які зручно залипати після роботи. Ми вибрали вісім таких ігор і перевірили, як вони працюють на звичайному офісному ноутбуці.

На чому запускали?

Спершу — про пристрій, на якому ми тестували ігри. Це honor magicbook 15, який позиціонується як легкий і зручний варіант для офісу. Ноутбук оснащений процесором amd ryzen 5 5500u, вбудованою двоканальною ram ddr4 і відеокартою amd radeon graphics. Батарея ємністю 56 втч забезпечує до 11 годин автономної роботи в режимі перегляду відео.

15-дюймовий fullview-екран з ультратонкою рамкою на 5,3 міліметра оснащений режимом захисту зору eye comfort і сертифікований за стандартами tüv rheinland. Це означає, що при слабкому освітленні він скорочує кількість синього випромінювання, а під прямим сонячним світлом передає кольори в їх природному вигляді.

Немає сумнівів, що такий апарат без проблем впорається з офісними завданнями, для яких і створювався. Але що про ігри? ми вибрали 8 цікавих інді-проектів, які допоможуть вам відволіктися від робочих буднів.

Abzu

Пригода для тих, хто завжди мріяв підкорити океан і досліджувати всі його таємниці. В основі сюжету лежить шумерська міфологія, насичена яскравими образами вигаданих істот. Головний герой-аквалангістка нава, що досліджує морський простір.

Вона прокидається на поверхні води і відправляється в захоплюючу подорож уздовж чарівних коралових рифів, дивовижних риб і морських печер. Нава переміщається по океану, відновлюючи життя за допомогою чарівних джерел.

Stardew valley

У xxi столітті навіть дауншифтингом можна займатися онлайн. Наприклад, за допомогою цієї гри, що симулює сільське життя. Тут ви отримуєте в спадок покинуту ферму, де треба вирощувати рослини, займатися тваринництвом, ремеслом, видобутком корисних копалин і заробляти гроші на поліпшення умов. У stardew valley є і мережевий режим-зручно, якщо колеги теж втомилися від офісних завдань і бажають приєднатися до підгортання грядок.

Honor magicbook дозволяє розвивати віртуальну ферму хоч цілий день, оскільки ноутбук легкий і тонкий: його можна без праці носити з собою кожен день. Вага пристрою становить всього 1,54 кілограма, а товщина корпусу в найширшому місці — 16,9 міліметра. На роботі, навчанні або в кафе перевіряйте стан рослин і тварин за ранковою кавою, не відволікаючись від звичних справ.

Proteus

Тут вам належить досліджувати острів, який кожен раз генерується заново, що робить гру схожою на minecraft. Однак proteus більше розташовує до відволікання від повсякденних турбот. Геймплей в основному зводиться до блукання по безкрайньому світу з пагорбами, деревами і тваринами. А все це супроводжується мрійливими розслаблюючими звуками, які включаються в залежності від дій користувача.

Journey

Загадковий подорожній в плащі бродить серед руїн стародавньої цивілізації, населеної незвичайними істотами з тканини або каменю. Але герой не йде безцільно-йому належить дістатися до гори, яка поки ще дуже далека. Допоможе в цьому магічний шарф, що дає можливість літати. Journey замислювалася як гра для розслаблення і заспокоєння, а пройти її можна за пару-трійку годин.

Gris

Головна героїня цього медитативного платформера бродить по вулицях і шукає особливі вогні для відкриття нових здібностей і проходів. Гріс пережила велику втрату, і світ гри — це втілення її переживань. Сюжет розділений на п’ять частин, які являють собою стадії прийняття неминучого.

Проходячи кожну, дівчина повертає своєму світу по одному втраченому кольору-символічно, адже її ім’я в перекладі на російську мову означає «сірий». А на якісному екрані грати буде вдвічі приємніше, оскільки екран оновленого honor magicbook 15 зі 100% колірним охопленням srgb забезпечує максимально реальну передачу кольору.

The first tree

У цьому симуляторі ходьби треба управляти парою лисиць, що вивчають ліс. Один шукає батька, інша — власних дитинчат. Обидва звірка вміють бігати, стрибати, копати і збирати вогники. Проходження супроводжується діалогами чоловіка і дружини про життєві труднощі, мрії і надії. Гра складається з п’яти різних рівнів-користувач побуває і на засніжених вершинах, і на луках, і в інших природних биомах.

Якщо ви любили читати міфи стародавньої греції в дитинстві, напевно пам’ятайте про харона-перевізника мертвих через річку стікс. У spiritfarer це належить робити юній стеллі. Однак процес не супроводжується траурним пафосом. Навпаки, все виглядає мультяшно і привабливо, а душі на вигляд цілком щасливі. Гра замислювалася як спосіб м’яко розповісти юним користувачам про траур і втрату близьких.

Islands: non-places

Згадайте, де ви змушені бувати час від часу: аеропорт, вестибюль метрополітену, готелі та зупинки. Антрополог марк оже назвав їх «нічийними просторами» і описав як місця швидкоплинного знаходження людей. Розробник islands: non-places надихнувся ідеєю і створив світ, де немає ігрового процесу, а користувачеві треба переміщати камеру і натискати на світяться предмети. При цьому зі зміною сцени в кадрі з’являються сюрреалістичні образи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here