Як подовжити інтернет кабель

0
13

Бездротові технології-справа майбутнього, але сьогодні користувачі інтернету для доступу до всесвітньої павутини стикаються з проблемами кабельної розводки. Існують ситуації, коли кабель знаходиться в неробочому стані з вини вандалів або пустощів домашніх вихованців. Якщо знати як з’єднати інтернет кабель між собою самостійно, то можна вирішити проблему оперативно і якісно. Доступне пристрій можна купити в магазинах, де продають все для електромонтажу.

Збільшити інтернет кабель

Провідний спосіб підключення інтернету має ряд переваг перед бездротовим з’єднанням: висока швидкість, стабільна робота, популярність. До недоліків відноситься вразливість до зовнішніх впливів-дроти перетискаються і приходять в непридатність.

Якщо знати як подовжити інтернет кабель для домашнього застосування, то можна без послуг фахівця виконати все самостійно. Існують ефективні способи, що дозволяють з’єднати мережевий шнур, без втрати якості і швидкості передачі інформації.

Скрутка

Простий і тимчасовий спосіб з’єднання. Два дроти одного призначення зачищають від верхньої обплетення, розбирають на провідники і в залежності від кольору з’єднують між собою. Місця з’єднання ізолюють спеціальною стрічкою.

Пайка

Міцне і надійне з’єднання, що вимагає наявності навичок роботи з паяльником. Відрізка проводу зачищають від оболонки, розбирають на пари і зачищають стриппером. Шнури скручують за кольором, паяють в місці скручування, потім ізолентою захистити спаяні дроти. Інтернет кабель в готовому вигляді можна прокладати всередині приміщення, уникаючи місць з високою вологістю.

Скотчлоки

З’єднувальні клеми з міцного пластику, оснащені металевими контактами, застосовують для нарощування кабелю. Після зачистки ізоляції і розкладки за кольорами жили заправляють в скотчлок і затискають пасатижами. Подовжений кабель можна розміщувати в стіні, плінтусі, коробі.

Джойнер — з’єднувач кручений пари

Легкий і швидкий метод полягає у використанні спеціальних адаптерів у вигляді компактних коробочок з двосторонніми роз’ємами. Кручена пара обтискається в коннектор і вставляється в бочонок-з’єднувач. До переваг даного способу відноситься можливість від’єднання коннектора кабелю від перехідника.

Каплер

Акуратний і ефективний спосіб: каплер має вигляд рознімної коробочки з контактами. Кабель заводиться з двох сторін і надійно запресовується викруткою в ножовий контакт. З’єднання виходить міцне і надійне, для подовження не потрібно застосовувати специфічний інструмент.

Мережева розетка

Зовнішня мережева розетка складається з ножових контактів і роз’єму. Один відрізок кабелю за кольорами заправляють в ножі, а другий — обжимають в коннектор і вставляють в роз’єм. Виробники випускають компактні моделі, що надають з’єднанню естетично привабливий вигляд.

Перевірка працездатності

Після завершення ремонтних робіт по подовженню інтернет кабелю необхідно переконатися в коректній роботі доступу до всесвітньої мережі. Для цієї мети застосовується кабельний тестер-спеціальний прилад, сумісним з різними типами конекторів. Індикатор підтверджує наявність сигналу між частинами приладу.

За допомогою мультиметра також можна переконатися в працездатності подовженого кабелю. Перевірка полягає в наявності показань при прикладанні кінців приладу до кабелю відповідного кольору.

Швидко і нескладно визначити результат завершення робіт можна після підключення персонального комп’ютера. Якщо червоного хрестика на значку мережевого підключення немає, значить ремонт і подовження пройшло успішно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here