God of war ragnarök перенесли на 2022 рік через проблеми зі здоров’ям актора, який озвучив кратоса

0
14

У червні президент playstation studios хермен хюльст (hermen hulst) оголосив про перенесення god of war ragnarök на 2022 рік. Тоді ж стало відомо про реліз гри на ps4. Керівник не пояснив, чому проект відклали. Причини цього рішення з’ясувалися тільки зараз, коли виконавець ролі кратоса крістофер джадж (christopher judge) опублікував в особистому мікроблозі повідомлення. Він зізнався, що перенесення відбулося через його проблеми зі здоров’ям.

Джерело зображення: santa monica studio

Заява актора в twitter говорить: «говорю стовідсотково на емоціях зараз. Я повинен бути відвертим. Це не узгоджено ні з ким. Улюбленій спільноті фанатів: ragnarök затримали через мене. У серпні 2019 року я не міг ходити. Мені зробили операцію на спині, замінили обидва стегна, провели операцію на коліні. Вони [розробники] чекали, поки я пройду реабілітацію».

Джерело зображення: santa monica studio

Нагадаємо, у god of war ragnarök все ще немає точної дати релізу. На недавньому заході playstation showcase santa monica studio показала перший повноцінний трейлер гри, а після цього поділилася її окремими подробицями. У проекті користувачів чекає нова пригода кратоса і атрея, які битимуться з могутніми ворогами — фрейєю і тором. Герої також зможуть відвідати раніше небачені скандинавські світи: ванахейм, свартальфахейм і асгард.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here