Joplin

0
85

Joplin — прекрасна програма для створення нотаток і їх синхронізації між пристроями користувача. Повністю безкоштовна альтернативаevernote.

Joplin дозволяє створювати нотатки і вести список справ. Інтерфейс простий, зрозумілий і в деяких аспектах нагадує evernote, вдалі знахідки якого застосовуються і тут. Програма підтримує організацію заміток за допомогою блокнотів, а також дозволяє давати мітки для більш зручного пошуку і каталогізації. Самі нотатки можуть містити текст (з багатим форматуванням markdown), зображення, посилання та прикріплені файли.

Joplin вміє синхронізувати нотатки між усіма пристроями користувача. Так як програма повністю безкоштовна, то і турботи про синхронізацію лягають на плечі користувача. Доступна синхронізація через такі сторонні сервіси, якdropbox,onedrive,nextcloud або webdav. Крім того, програма може синхронізувати нотатки з будь-якою папкою на диску пристрою. Крім іншого, варто відзначити підтримку шифрування синхронізованих заміток.

Звичайно, як і будь — яка інша програма подібного типу, joplin доступна завжди і скрізь-можна завантажити програму для windows, gnu/linux, android та інших платформ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here