Muse Insight — розумний музичний плеєр для «ВКонтакте»

0
994

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, очевидно, що VK був, є і, по всій видимості, ще довго залишатиметься основним джерелом музики для багатьох інтернет-користувачів.

Сьогодні ми розповімо Вам про незвичайний плеєр під назвою Muse Insight. Цей плеєр спеціально призначений для прослуховування Вашої улюбленої музики з соціальної мережі «ВКонтакте». В чому ж полягає незвичність Muse Insight?

Muse Insight — це розумний безкоштовний музичний плеєр, який самостійно підбирає для програвання композиції виходячи з Вашого настрою.

умный музыкальный плеер

Для роботи плеєра немає потреби реєструвати окрему обліковий запис, достатньо використовувати свій аккаунт у соціальній мережі «ВКонтакте» і дозволити доступ додатком до відповідних розділів свого профілю. Після цього в інтерфейсі програми стане доступний розділ «Музика».

Завсідникам соціальних мереж Muse Insight дозволяє відправити композицію на стіну собі або своєму другові, а також додавати композиції в Ваш потік відтворення за допомогою пошуку композиції з її назви або назви виконавця.

У плеєрі є зручний і функціональний інтерактивний пошук (результати з’являються по мірі набору пошукової фрази).

Muse Insight створює для Вас індивідуальний потік композицій на основі:

— Результатів, отриманих після проходження Вами психоемоційного тесту.

— Музичних жанрів вказаних Вами.

— Лайків/дислайков, поставлених Вами при прослуховуванні композицій.

умный музыкальный плеер

Коротке знайомство залишило про програму виключно приємні враження – плеєр простий, але при цьому дуже функціональний. Muse Insight рекомендований всім меломанам: у ньому є все, що потрібно для комфортного прослуховування музики з «ВКонтакте». Тим більше, він сам підбирає композиції за Вас і для Вас!

Скачати розумний плеєр для «ВКонтакте» можна тут

ТопОбзор за матеріалами Muse Insight

Схоже

Share on Facebook Share
2
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
2
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here