У черзі за гріндом. Користувачі steam жартують над грою new world в оглядах

0
15

– синку, ти вже почав гріндідть?- ні, стою в черзі :/

Кращий симулятор рубки дерев

Кошкодевочек не завезли

Я так довго чекав цю гру, що мені стало нудно і я завів двох дітей

Якщо коротко: одна з кращих ммо за довгий час, розробники швидко викочують новий контент, фіксують баги і покращують стабільність роботи. Награв 300 годин в альфі і беті, і все дуже круто. Дуже рекомендую тим, хто любить побудовану на екшені боївку в ммо і ще більше рекомендую тим, хто любить крафт.

10 з 10, кращий симулятор очікування в черзі

Подивіться на те, скільки годин я награв, щоб зрозуміти, скільки потрібно чекати, поки вас пустить на сервер

Потрібна шкіра джеффа безоса

%список імен, які вже зайняті%

На сервері може бути 2000 чоловік. В австралії / азії 15 серверів, тобто виходить, що макс. Кількість гравців в цьому регіоні обмежується 30 тисячами. А їх тут вже 32 тисячі. Тобто. Зайти в гру не вийде, навіть якщо хочеться. Виправляйте, а то рефанд!

Lmfao, найбільша хостингова компанія в світі обмежує місткість серверів 2000 гравців

Коротко: награв 61 годину у відкриту бету, баги були, але нічого критичного. Рекомендую гру всім, хто любить ммо. Гра може багато чого запропонувати в pve, pvp, збиранні ресурсів і крафтингу. Є цікава система війни.

Дивне виникає відчуття, коли розумієш, що у створеній amazon mmo присутні податки

Я в очере-е-е-е-е-е-е-е-е-е-д-і-і-і-і-і-і-і-і-і-і

З нетерпіння чекаю, коли можна вже буде пару днів рубати дерева для того, щоб прокачати цей скілл

Коротко: нелінійна система прокачування, найкраща система збирання ресурсів у ммо, гідні крафтінг і неквестовый гринд. Ви розчинитеся в цій грі і самі не помітите, як будете гойдатися. Так повинна була виглядати the elder scrolls online, але розбрати не змогли.

Йдемо ми в гірську шахту, гірську шахтувремені втрачати більше не можна, ось ми ідемнас чекає повна золота шахтаі ось ми добуваємо, і добуваємо, і добуваємо це золотопока не забрезжіт рассветкопаем, крафтім, переносимо рудувдихаем запах кузнізолото понад всегопісле 400 годин бета-тесту я готовий до виконання обов’язків дворфа

Це не огляд, просто ділюся особистим досвідом після 1 години гри. Гра виглядає, як ніби вона принесе мені задоволення, але на даний момент це неможливо. Якщо не довгий час очікування в черзі, так лаг робить її неіграбельной. Сам живу в південній африці, граю зазвичай на європейських серверах. У wow, ff14 і eso ніяких проблем немає. Але ця гра… Це щось з чимось. Не знаю, чи можуть розробники виправити цю проблему, але якщо ні, то я просто даремно витратив гроші. Добре, що в ff14 на підході новий аддон.

Коротко: не слухайте негативу з приводу проблем з серверами. Сервера налагодять, вони просто відклали старт деяких з них, щоб запобігти перевантаженню. У грі немає лагів, які викликали б сервери, все працює досить плавно за винятком стартових локацій, тому що там набирається по 100 чоловік.

Приблизно за 2 години мій номер у черзі змінився з 3158 до 964. Дуже рекомендую.

У мене є меч, їм я тикаю в різні речі. Це добре.

Відвисаємо з пацанами в черзі на сервер.

Огляди з російськомовного стіма

Як повідомляє pc gamer, на даний момент. Через два дні після релізу, сумна ситуація з серверами зберігається. Причому amazon вже запустив пачку нових серверів, але багатьом гравцям адже потрібно заходити саме на той сервер, де вони створили свого персонажа або де грають їхні друзі. А ще є такі, хто неодмінно хоче грати на тому ж сервері, що і улюблений стример.

Наприклад, відомий shroud вибрав сервер celadon (us west), і за ним відразу ж ламанулося більше 800 чоловік, хоча на деякі сервера в цей час взагалі не було черг.

Amazon тим часом обіцяє додати ще більше серверів, збільшити їх місткість, а також дати гравцям можливість перенести свого персонажа на найбільш зручний сервер.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here