Німеччина перевірить смартфони xiaomi на предмет вбудованої цензури

0
16

Федеральне агентство з нагляду за кібербезпекою німеччини (bsi) проведе експертизу смартфонів китайської компанії xiaomi. Про це повідомило інформаційне агентство reuters з посиланням на дані, отримані від співробітника міністерства внутрішніх справ німеччини.

Зображення: dado ruvic / reuters

Відомство не поширюється, якого плану експертиза проводиться, але передбачається, що мова йде про вбудовані інструменти цензурування. Нагадаємо, минулого тижня служба кібербезпеки литви звинуватила xiaomi у використанні в своїх смартфонах алгоритмів виявлення і цензурування таких запитів, як «вільний тибет», «хай живе незалежність тайваню» і «рух за демократію».

Раніше на цьому тижні xiaomi оголосила про намір залучити незалежного експерта для оцінки тверджень литви про наявність в смартфонах компанії алгоритмів цензурування. Офіційні представники китайського виробника поки утримуються від коментарів щодо експертизи, яку проводить німецький регулятор.

Відзначимо, що статистичні дані компанії strategy analytics говорять, що в другому кварталі цього року xiaomi вперше стала найбільшим постачальником смартфонів в європі, поставивши в регіон рекордні 12,7 млн пристроїв. Швидке зростання частки присутності xiaomi на європейському ринку смартфонів почалося після того, як інший китайський виробник huawei потрапив під вплив санкцій американського уряду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here