» помилка відтворення аудіо. Перезавантажте комп’ютер » при перегляді відео в youtube і способи її усунення

0
15

Переглядаючи відео на youtube , ви можете зіткнутися з дивною помилкою, що змушує вас перезавантажити комп’ютер при тому, що на перший погляд помилка не має ніякого відношення до роботи самої системи. Виявляється помилка тим, що в якийсь момент відтворення відео переривається, а на екрані плеєра з’являється повідомлення «помилка відтворення аудіо. Перезавантажте комп’ютер » або ж аналогічне повідомлення, тільки англійською мовою.

Помилка не залежить від використовуваного браузера і пов’язана вона, по всій видимості, зі збоєм в роботі пристроїв відтворення звуку на комп’ютері. Це можуть бути підключені до комп’ютера зовнішні динаміки, навушники або інші пристрої відтворення. Перезавантаження комп’ютера в таких випадках дійсно допомагає, але навряд чи це є наскільки-небудь прийнятним рішенням, оскільки пов’язано воно з очевидними незручностями. Так ось, є більш простий спосіб і навіть два.

Перезапуск служби аудіо

Якщо помилка виникла вперше, цілком можна обмежитися простим перезапуском системної служби аудіо.

services.msc оснащення управління службами, відшукайте в списку службу windows audio , клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть в меню опцію «перезапустити» .

Перезапуск пристрою

Альтернативний спосіб усунення неполадки передбачає зупинку і повторний запуск пристрою відтворення.

Зайдіть в диспетчер пристроїв , розгорніть список » аудіовходи і аудіовиходи» , знайдіть в ньому ваше аудіопристрій за замовчуванням, клікніть по ньому пкм, виберіть в меню «відключити» і підтвердіть дію.

«задіяти » .

Налаштування пристрою

Якщо з помилкою вам доводилося стикатися вже не раз, робимо наступне.

В першу чергу закриваємо браузер, потім відкриваємо віконце швидкого виконання команд win + r виконуємо в ньому команду mmsys.cpl . Відкриється стандартне вікно управління звуком. Тут потрібно вибрати пристрій відтворення за замовчуванням і відкрити його властивості.

У вікні властивостей перемикаємося на вкладку «додатково» і знімаємо прапорці з пунктів «дозволити додаткам використовувати пристрій в монопольному режимі» і «надати пріоритет додаткам монопольного режиму» . Зберігаємо налаштування.

Якщо у властивостях пристрою відтворення у вас є вкладка «просторовий звук» або «enhancements» , загляньте в неї і вимкніть про всяк наявні там випадок звукові ефекти, якщо такі будуть включені.

Ці прості дії повинні усунути помилку «помилка відтворення аудіо. Перезавантажте комп’ютер » при перегляді відео на youtube .

І ще.

Якщо помилка раніше не виникала, але перед цим на комп’ютері мав місце системний збій, спробуйте відкотити драйвер аудіокарти або оновити його до актуальної версії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here