У перший день new world зібрав більше 1 мільйона гравців; перенесення персонажів на наступному тижні

0
10

Кілька годин тому amazon games підтвердила, що new world зареєструвала більше мільйона гравців тільки в день свого запуску.

Ми вже здогадувалися про це через велику кількість одночасних користувачів, завдяки steamdb, згідно з яким new world досяг піку в 758,5 k кілька годин тому. Це робить його, безумовно, найбільшим релізом на steam в 2021 році, набагато випереджаючи пік valheim в 502k (хоча, звичайно, ця гра була порівняно ще більш успішною, враховуючи, що вона була зроблена дуже маленькою студією).

У повідомленні через twitter, amazon games повідомила, що популярність гри змусила їх підключити до мережі вдвічі більше серверів. Дійсно, довгі черги виникали на більшості серверів по всьому світу, і розробники тепер також працюють над збільшенням ємності серверів (в даний час обмежена відносно низькою кількістю одночасних гравців 2k).

Важливо відзначити, що перенесення персонажів має відбутися наступного тижня. Більшість гільдій не змогли змусити всіх гравців зібратися на одному сервері, що, безумовно, доставляло незручності; функція перенесення повинна дозволити кожному вибрати сервер без черг і нарешті об’єднатися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here