Віджет чату для сайту — Вогненний чат – сервіс компанії CallbackKILLER

0
1096

Shares

У наш час нікого не здивуєш вікном онлайн-чату, в якому відвідувач сайту може задати будь-яке питання менеджеру компанії. Такий формат ідеально підходить для тих, кому простіше написати, ніж подзвонити. Простіше кажучи, для інтернет-жителів, які відчувають себе у Всесвітній павутині як вдома.

Віджет «Вогненний чат», створений інтернет-маркетологами CallbackKILLER, на перший погляд працює точно так само, як його побратими. Відвідувачі запитують, менеджери відповідають на питання в особистому кабінеті, клієнт визначається і робить покупку, всі задоволені. Однак при детальному розгляді виявляється, що віджет чату для сайту «Вогненний чат» має десятки унікальних фішок, створених його розробниками.

Вся справа в тому, що хлопці з CallbackKILLER – професійні маркетологи і програмісти, які придумали ці фішки на власному багаторічному досвіді, тому компанія CallbackKILLER є успішним розробником віджетів для маркетингу і продажів.

Фішки «Вогняного чату»

  • Живі запрошення імітують живої людини, а тому дозволяють отримувати вдвічі більше заявок і створювати більше діалогів. Погодьтеся, приємніше спілкуватися з людиною, ніж з ботом!
  • Групові чати – якщо один оператор зайнятий іншою справою, до чату може приєднатися будь-який співробітник і продовжити розмову. Так ви не упустите жодного клієнта.
  • Швидке знайомство – після першого повідомлення клієнта ми дізнаємося його ім’я та контактні дані. Ця інформація допоможе розташувати до себе клієнта і збільшити продажі.
  • Смайлики і картинки – ці функції зроблять спілкування більш живим і емоційним. Маючи можливість висловлювати свої емоції і вставляти картинки прямо в чат, клієнт буде почувати себе як в улюбленій соцмережі або звичному месенджері. Картинка відправляється миттєво – досить зробити скрін екрану або скопіювати будь-яку картинку і натиснути Ctrl+V.
  • Імена відвідувачів — замість безликих «Гостей» в чаті CallbackKILLER у всіх учасників є імена. Система сама дає їх, а також підбирає аватарки.
  • Псевдоніми – один і той же оператор може бути на одному сайті вітряної Алочкой, а на іншому — грізним Василем Петровичем. Це дозволить Вам працювати відразу на декількох сайтах з різною аудиторією.
  • Відправка файлів – якщо клієнт відправляє файл, чат довантажує іконку програми — Word або Excel для наочності. Ця функція дозволить краще орієнтуватися в файлах.

Безкоштовна і платна версії

Як і будь-який інший продукт CallbackKILLER, віджет чату сайті — вогненний чат представлений у двох версіях.

  • Безкоштовна версія – в неї входить базовий функціонал чату, необмежену кількість операторів; технічна підтримка в максимально короткі терміни по E-mail, телефоном, ВКонтакте і будь-яким іншим месенджерів. І так, це дійсно абсолютно безкоштовно.
  • В платну версію входять всі можливості і фішвиджет чата для сайтаки чату, включаючи все вищеперелічене, автопріглашенія, автовідповіді, функцію «завжди онлайн», інтеграції з CRM-системами, Яндекс Метрикою, Google Analytics. Вартість платної версії становить 750 рублів на місяць за одного оператора (500 рублів на місяць, якщо платити відразу за рік).

Інтеграція з рекламою в інтернеті

У вогняному онлайн-чаті налагоджена інтеграція з Яндекс Метрикою, Google Analytics, Google Tag Manager, Рейтингом Mail.ru, Yagla, WebHooks, поштовими сервісами MailerLite, GetResponse, MailChimp, SmartResponder. Також легко підключається внутрішня статистика, що дозволяє порахувати витрати на залучення відвідувача і конверсію.
Важливий момент — віджети CallbackKILLER підвищують конверсію і економлять гроші клієнтів.

Розберемо на конкретному прикладі: компанія запускає рекламу в Яндекс. Директе і платить Яндексу 12 рублів за кожен перехід на сайт. Якщо день буде 100 переходів – Яндекс отримає від компанії 1200 рублів. Якщо в звичайний чат від іншого виробника напишуть хоча б 3 людини – кожен діалог буде коштувати 400 рублів.
Якщо на сайті встановлений онлайн-чат CallbackKILLER, який дозволяє отримувати вдвічі більше заявок, зі 100 переходів і з тими ж вкладеннями в рекламу компанія отримає вже 6 нових діалогів, і один діалог буде коштувати вже не 400, а 200 рублів. Таким чином економія на одному клієнті складе 200 рублів.

Установка чату на сайті

Творці CallbackKILLER стверджують, що установка дуже легка у виконанні та проводиться в 4 етапи:

Крок 1. Потрібно зареєструватися на сайті cb-killer.ru/chat.

виджет чата для сайта
Крок 2. У особистому кабінеті вказати назву свого сайту.
Крок 3. Додати на свій сайт віджет чату і перейти до налаштувань.
Крок 4. Встановити код – самостійно за допомогою детальних інструкцій або з допомогою техпідтримки.

Після установки коду на вашому сайті з’явиться віконце чату. CallbackKILLER дарує всім новим клієнтам тиждень безкоштовного тестового періоду. Протягом семи днів можна оцінити всі фішки і настройки чату, а потім визначитися, за яким тарифом ви будете працювати.


Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
10
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
10
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here