Знайти компанію на будь-яку подію — inSearch App

0
821

Shares

Практично щодня в різних містах проходять зустрічі, концерти, виступи і різні ігри. Напевно кожен з нас потрапляв у ситуацію, коли в місті намічається захід, а піти не з ким. І тим самим ми пропускаємо все найцікавіше, залишаючись вдома. InSearch App допоможе це змінити!

Ідея в додатку досить проста — знайти компанію на будь-яку подію. В сучасний час, маючи незліченна кількість друзів і знайомих у соціальних мережах ми стикаємося з різними проблемами. Ми соромимося запросити, нас соромляться покликати, постійна зайнятість і так далі. Люди залишаються самотні, їм не з ким обідати, не з ким піти погуляти по парку, сходити в кіно, пограти в квести…

Якщо ви стикалися з такою ситуацією і шукайте компанію для того, щоб провести цікаво час, то зараз є можливість зробити це абсолютно просто і безкоштовно.

найти компаниюВам знадобиться тільки бажання, мобільний додаток і трохи часу, щоб покликати на подію або відгукнутися на існуючі.

Ви переконаєтеся в цьому самі, прочитавши цей огляд.

Для початку слід встановити додаток. Знайти його можна в App Store, Google Play або скачати за посиланням: https://insearch.app.link/open. Після установки користувачеві потрібно авторизуватися через одну із запропонованих соціальних мереж Вконтакте або Facebook (трохи пізніше я поясню навіщо).

Після цього користувач потрапляє в розділ, де показані події, на які шукають компанію інші користувачі в його місті.

Тут же ви можете переглядати, коментувати їх і, звичайно ж, приєднуватися до запрошення!) Тут же можна переглянути основну інформацію про людину, який розмістив запис, а також список тих, хто вже приєднався до події (зліва над кнопкою «хочу піти») і тих, хто бажає бути в компанії (зліва над кнопкою «хочу піти»).

В стрічці подій ви можете продовжити пошук відповідних подій, тут же передбачено пошук, де ви можете спробувати знайти певні пропозиції. Наприклад, сходити на квест).

найти компанию

Не знайшли підходящого події? Тоді можна створити своє! Для цього вам потрібно перейти в розділ «Події» і натиснути «+» у правому верхньому куті. Заповнивши основну інформацію, ваша запис поряд з іншими буде відображатися у стрічці подій.

Крім розділів з пошуком і створення подій, існує ще такий розділ як «Інвайт», де можна подивитися особисті запрошення на різні заходи, а також розділ «Заявки», де можна переглянути активність ваших розміщених в стрічці подій.

Якщо у звичайному житті тебе, приміром, кличуть на зовсім нудну або дорогу виставку або випити в шумному барі, а ти цього не любиш, то скільки слів і які доведеться сказати, щоб чоловік тебе зрозумів, не образився і надалі ви змогли зібратися разом в інший час і в іншому місці? В розділі «Запрошення» замість довгих пояснень і вибачень можна відхилити запрошення звичайним свайпом по екрану мобільного телефону.

В розділі «Заявки» ви можете як підтвердити, так і відхилити участь приєдналися до події користувачів. Всі дії виконуються або простим натисканням або свайпом в розділі.

Самим останнім розділом є меню, де можна запросити когось зі своїх друзів для участі у заході з допомогою прив’язаного до додатка облікового запису соціальної мережі. У цьому ж розділі передбачено зміну основних налаштувань профілю.

Як бачите, все легко і просто!

До того ж користуватися додатком ще й вигідно — заклади та організатори подій надають різні знижки та акції для своїх користувачів. Це може бути безкоштовне кави від бару, знижка на квест або на настільні ігри та багато чого іншого! Для цього достатньо зробити зустріч через додатку в те місце, де діє акція діє в InSearch, і запросити друзів або незнайомців піти разом з вами. А потім показати додаток працівнику закладу. Таким чином, ви отримуєте спеціальні пропозиції від InSearch!

Сервіс досить молодий і існує менше року, але дуже швидко набирає обертів. Все більше користувачів знаходять зручним шукати компанію безпосередньо через додаток, не використовуючи тематичні групи та форуми. Приєднуйтесь і ви!

Завантажити додаток: https://insearch.app.link/open


Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
3
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
3
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here