8 популяних онлайн-сервісів для тестування сайтів

0
772

Shares

Тестування і перевірка сторінок сайту на відповідність веб-стандартів — це важливі етапи перед запуском сайту, це маркер якісного веб-продукту. Тому цей етап ніколи не слід опускати з виду, тим більше є багато різноманітних онлайн-сервісів, які допомагають веб-розробникам у цьому.

Ми зібрали кращу, на наш погляд, колекцію онлайн-сервісів для перевірки та валідації сайтів. Ми сподіваємося, що ці ресурси будуть корисні нашим читачам і спростять процес тестування сайтів.

1. W3C markup validation service

W3C markup validation service — це легендарний валідатор, який знає кожен веб-розробник, який стикався з перевіркою HTML коду сайту. Цей валідатор перевіряє HTML, XHTML, SMIL, MathML, і т. д.

2. WebAIM Wave

WAVE — це дуже цікавий безкоштовний онлайн-інструмент оцінки доступності та юзабіліті сайту від WebAIM. На відміну від W3C, даний онлайн-інструмент видає результати наочно — на сторінці перевіряється сайту з’являються зауваження-блоки різних кольорів (червоний, жовтий, зелений) з позначками що потрібно виправити. Якщо перейти на вкладку меню «Structure/Order» буде відображатися пунктирними лініями схема, стуктура сайту у вигляді рамок. Крім того, можна перевірити як виглядає сайт в текстовому режимі.

3. W3C CSS Validation Service

W3C CSS Validation Service — теж досить відомий онлайн-сервіс перевірки валідності CSS. Можна вводити як лінк сайту, так і просто CSS-код в форму перевірки. У результаті з’явиться звіт з помилками, увагами і поясненнями. Але буває так, що CSS спочатку валідний і виправлень не требутеся 😉

4. OnlineWebCheck.com

OnlineWebCheck.com — безкоштовний олайн-сервіс перевірки сайту для CSS, HTML/XHTML. На відміну від сервісу W3C, як правило, більш докладно описує у чому помилка і як її виправити.

5. W3C Feed Validation Service

W3C Feed Validation Service — валідатор для Atom/RSS стрічок. Принцип перевірки дуже простий — вводите лінк rss-стрічки і отримуєте результат.

6. Pingdom Tools

Pingdom Tools — корисний онлайн-сервіс для перевірки швидкості завантаження сайту і його елементів. Дуже наочний звіт, де видно які елементи сайту перевантажені або створюють проблеми при завантаженні, а сторінка «Page Analsis» дає розгорнені звіти оскорости відгуку сервера, помилок, відмов та ін.

7. W3C Links Validator

W3C Links Validator — цей інструмент аналізує гиперлинки і якоря (ancor) в HTML/XHTML документах, що дуже важливо при тестуванні сайту на неробочі, «биті» лінки.

8. W3C mobileOK Checker

W3C mobileOK Checker — онлайн-сервіс від W3C перевірки сайту для мобільних пристроїв.

Крім того, рекомендуємо вам почитати наш недавній огляд 13 сервісів для тестування сайту в різних браузерах.

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here