Потворний двійник мессі і жахливі баги. Гравці показали проблеми efootball 2022

0
18

Ребрендинг pro evolution soccer і переїзд гри на умовно-безкоштовні рейки виглядав непоганою зміною тактики в боротьбі з fifa, поки гра не вийшла. Вона миттєво стала одним з найбільш низькооцінених тайтлів в steam за всю історію. А тепер геймери показують скріншоти, які викликають змішані почуття. Але переважно сміх.

Здається, що переїзд японського футсіма на движок unreal engine, м’яко кажучи, виявився болючим. Гравці звітують про безліч проблем. Через графічні глітчі обличчя футболістів корежить у найдивніших гримасах, та й самі ці обличчя вийшли… Словом, просто подивіться на ронадлу і мессі в колажі вище. Футболісти не схожі самі на себе-наче на поле вийшли їхні потворні двійники.

На жаль, на одних лише обличчях футболістів проблеми не закінчуються. Гравці також діляться роликами з жахливими багами колізій і абсолютно неприйнятними для 2021 року анімаціями. У новому сезоні колишня pes ніби відкотилася по планці якості на десятиліття тому-чого вже тут говорити про відсутність кар’єри, малій кількості команд і турнірів. Словом, є відчуття, що konami тільки що знищила ще одну улюблену франшизу гравців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here