Відразу 4 ігри для pc роздають безкоштовно

0
82

dawn of the undead — zombie shooter and survival game.

На сайті itch.io і в офіційному магазині microsoft протягом обмеженого часу можна безкоштовно отримати ключі для декількох pc-ігор. Серед них як платформери, так і шутери з зомбі. Повний список ігор з роздач:

  • dawn of the undead-zombie shooter and survival game — це зомбі-шутер від першої особи, в якому людство опинилося на межі зникнення через атаку ожилих мерців і тільки ви зможете врятувати планету. У грі вам належить проходити місії з різними варіантами кінцівок в залежності від ваших дій, знаходити зброю і просто виживати в цьому небезпечному світі.
  • unforgiven: shattered souls-піксельний платформер з захоплюючим сюжетом, ігровим процесом, епічними сутичками з босами і красивою малюванням.
  • blades adrift-екшен від першої особи, де ви в ролі самурая повинні будете крізь ворогів пробитися на небеса за допомогою свого гострого клинка і лука. У грі красива графіка в японському стилі.
  • the savior-ще один платформер, де ви граєте за спасителя, який за вказівкою короля повинен відправитися в ліс і знайти його зниклих солдатів, які зайшли в дивний ліс, щоб досліджувати його і більше не повернулися.

blades adrift.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here