Аналітик: очікувати виходу планшета apple ipad air з екраном oled в 2022 році не варто

0
20

Авторитетний аналітик мін-чі куо (ming-chi kuo), відомий своїми точними прогнозами щодо продуктів apple, поширив інформацію про майбутні планшетних комп’ютерах ipad.

Поточний ipad air / тут і нижче зображення apple

Раніше ходили чутки, що в наступному році дебютує ipad air з екраном на органічних світлодіодах (oled). Однак тепер пан куо повідомляє, що цього не станеться.

Причина-занепокоєння apple з приводу вартості панелей і можливих проблем з поставками. Тому вихід ipad air з oled-дисплеєм, по всій видимості, відбудеться тільки в 2023-му.

Крім того, мін-чі куо повідомив, що на наступний рік apple запланувала випуск планшета ipad pro з 11-дюймовим екраном mini-led. Дана технологія базується на застосуванні масиву крихітних світлодіодів, завдяки чому можливе локальне затемнення. Перевагами панелей mini-led є глибокий чорний колір і відносно невелике споживання енергії.

Очікується також, що екранами mini-led будуть обладнані нові ноутбуки macbook pro з діагоналлю 14 і 16 дюймів.

Додамо, що apple є найбільшим гравцем світового ринку процесорів для планшетів. За оцінками strategy analytics, у другому кварталі поточного року частка apple в позначеному сегменті склала близько 58% в грошовому вираженні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here