Опубліковані нові подробиці, скріншоти і трейлер гри pokemon legends: arceus

0
91

Компанія the pokemon company і студія ilca опублікували нові подробиці, скріншоти і трейлер гри pokemon legends: arceus.

Гра pokémon legends: arceus перенесе гравців в регіон гісуї. Це вже давно минулих днів, який існував задовго до появи звичних міст і будівель з ігор pokémon diamond ірокемоп pearl. Це великий регіон з багатою природою, в центрекоторого височіє могутня гора коронет. Він неймовірно відрізняється від звичного гравцям сінно. Саме тут тренерам належить відправитися в подорож з метою зібрати перший покедексрегіону.

арк-фон стане твоїм провідником

На самому початку подорожі гравці отримають пристрій під назвою arc phone. Характерний дизайн цього телефону наводить на думку, що він якось пов’язаний з міфічним покемоном аркеусом.цей пристрій володіє якоюсь дивною силою і виявиться гравцям в їх подорожі.

особливі покемони з таємничою силою

Під час експедицій гравцям іноді будуть зустрічатися покемонибольшего розміру зі світяться червоними очима. Вони відомі як покемони. Вони сильніше звичайних покемонів і будуть агресівнопреследовать і атакувати гравців, які підійдуть до них занадто близько.

У регіоні гісуї є особливі покемони, які отримали якесь таємниче ім’я. Деякі з них, відомі як благородні покемони(nobles), особливо могутні, а інші охоче допомагають мешканцям. У кожного з цих покемонів є сила, якою не володіють всі покемони. Люди, відомі як вартові, піклуються про етихпокемонів. Вони стежать за тим, щоб на їх територію не заходили, а також пропонують їм їжу і воду.

Благородні покемони користуються повагою у людей регіону, але це явище змушує цих покемонів раптово впадати в млявість. Причина цих випадків досі залишається загадкою.розлючених благородних покемонів неймовірно складно контролювати.тому жителі гісуї звернулися до галактичної експедиційної команди по допомогу. У складі дослідницького корпусу типолучішь завдання зупинити спалахи люті благороднихпокемонів.

клівор (kleavor)

 • категорія: покемон-сокира
 • зріст: 1,8 м
 • вага: 89,0 кг
 • тип: комаха / камінь

Особливі мінерали, знайдені в регіоні гісуї, призвели до еволюції цього покемона. Частини його тіла перетворилися на камінь.скам’янілі частини клівору часто розколюються під час запеклих битв. Покемони, які пережили безліч битв, мають більш крупнірозломи на тілі. Кажуть, що жителі гісуї колись використовували інструменти, що відкололися від клівора, для виготовлення інструментів.

стрімка подорож дикими просторами верхи напокемонах

Під час пригоди гравці отримають небесну флейту (celesticaflute). Цей загадковий інструмент передавався жителями гісуї з покоління в покоління. Граючи на флейті, можна викликати особихпокемонів, які дозволяють їздити на собі верхи. Подорожуючи на цих покемонах, гравці зможуть швидко пересуватися посушіше, перетинати водойми і навіть парити в небі.

 • вирдир: у вирдира потужні, міцні ноги. Подорожуючи на верхи, гравці будуть скакати по землі з величезною швидкістю іперепригівать через перешкоди.
 • баскуліджен: баскуліджен може возити гравців наспіні, що дозволить їм перетинати водойми. Цей покемон також здатний стрибати по поверхні води, що допоможе гравцям легко подолати перешкоди на шляху.
 • гісуйський бревіарі: з гісуйським бревіарі гравці смогутвзмить в небо. З висоти пташиного польоту вони побачать, які покемониобитают в цій місцевості, а також предмети, які можна тамнайті.

послуги на основній базі-селі джубілайф

У селі джубілайф гравці зможуть підготуватися до проведення досліджень. Там також є різні послуги, які зроблять подорож ще більш приємним. Сполучені битви (link battles) з іншими гравцями в цій грі недоступні. Для обміну покемонами сдругими гравцями потрібно використовувати комунікаційні функціісистеми nintendo switch. Для деяких функцій необхідно придбати членство в сервісі nintendo switch online (продаетсяотдельно).

 • ательє і перукарня: гравці можуть змінювати одяг іпрически в ательє і перукарні, щоб змінити свій зовнішній вигляд.
 • фотостудія: у фотостудії гравці зможуть сфотографуватися зі своїми покемонами.
 • універсальний магазин і ремісничі вироби: еслиігрокі використовували всі предмети під час попереднього походу, онімогут поповнити свої запаси в універсальному магазині або виготовитибільше предметів! у ремісничій майстерні також можна придбати інструкції та матеріали.
 • пасовища: на пасовищах гравці можуть залишати своїх покемонів. Для завершення покедекса потрібно спійматьмного покемонів, але одночасно можна подорожувати лише з шістьюіз них. Перш ніж відправитися в похід, потрібно вибрати підходящихпокемонів для кожної місії. У будь-якому з базових таборів гравці можуть вибрати покемонів для своєї команди або відправити покемонів.

Гра pokemon legends: arceus вийде 28 січня 2021 року на nintendoswitch. На даний момент гра доступна для попереднього замовлення за ціною 5399 рублів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here