Подробиці alder lake-p з дорожньої карти intel: 14 ядер, підтримка ddr5 і pcie gen5

0
21

У мережі виявилася дорожня карта мобільних процесорів intel core 12 покоління, в якій представлені чіпи серій alder lake-p і alder lake-m. Згідно даної інформації, партнери intel почнуть виробництво ноутбуків alder lake-p до початку листопада.

Тут і далі джерело: videocardz.com

У дорожній карті наведені дві серії процесорів 12 покоління: alder lake — p і alder lake-m. Перша являє собою більш дорогі і продуктивні версії з tdp від 12 до 45 вт, друга — від 7 до 15 вт. Виробництво пристроїв на чіпах alder lake-p, ймовірно, стартує на 45 тижні, який починається 8 листопада. Виробниче вікно закривається на 10 тижні 2022 року, яка закінчується 13 березня. При цьому комп’ютери на alder lake-m запускаються у виробництво з 17 січня по 17 квітня.

Представлена інформація підтверджує, що процесори alder lake-p матимуть до 14 ядер, графіку xe з 96 виконавчими блоками (execution units — eu), а також отримають підтримку thunderbolt 4 і wi-fi 6e. Примітно, що в даній серії значиться підтримка пам’яті ddr5 і lpddr5, а також інтерфейсу pcie gen5 — при цьому взагалі не згадується стандарт ddr4.

Серія alder lake-m запропонує до 10 ядер з тим же числом графічних eu. На відміну від старшої серії, дані процесори будуть підтримувати не основний стандарт ddr5, а lpddr4x і lpddr5. Крім того, тут передбачається підтримка pcie gen4 для накопичувачів або, можливо, дискретної графіки.

Лінійка процесорів intel core 12 покоління розділена на 3 групи, які далі діляться на 6 сегментів продуктивності. У дорожній карті зовсім не згадується флагманська серія alder lake — s mobile (h55). Асортимент продукції включає в себе 14-і 10-ядерні конфігурації на архітектурі, що поєднує високопродуктивні і економічні ядра.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here