Дайджест №2: Приватний Fierfox, новий WebStorm, офлайн поск Google Maps, а також Todoist, Evernote, Pinterest, Chrome

0
959

Shares

Нова потужна фіча від Firefox — Tracking Protection

Firefox анонсував випуск нової функції для більшої приватності в Firefox Private Browsing — Tracking Protection, яка дозволить контролювати контент, який відображається на веб-сторінках. Так, за допомогою цієї функції ви зможете, наприклад, відключати нав’язливі рекламні блоки. Як стверджує Firefox, такого функціоналу не надає на даний момент ні Chrome, ні Safari, ні Microsoft Edge або Internet Explorer.

Вийшла нова версія WebStorm 11

Довгоочікувана новина для багатьох веб-розробників — найпотужніший IDE WebStorm нарешті вийшов з новою версією — 11. З основних поліпшених функцій: найкраща підтримка TypeScript, Flow, Angular 2 і багато іншого.

Пошук по Картах Google оффлайн

Тепер ви можете завантажити потрібну частину карти на свій смартфон і скористатися нею, коли інтернету під рукою не буде! Тепер в офлайні користувачам доступний перегляд детальної карти, повноцінне ведення по маршруту, пошук адрес, а також інша корисна інформація, наприклад, години роботи організацій, їх рейтинги і контакти.

Todoist уніфікує ціни

Як повідомляється у блозі популярного хмарного to-do сервісу Todoist, для користувачів Todoist Premium і Todoist for Business з 5 грудня 2015 року запроваджується нова, уніфікована система ціноутворення.
До речі, рекомендуємо ознайомитися з нашим особистим досвідом використання Todoist.

У нотатках Evernote на iPad і iPhone тепер можна малювати

Evernote розширив функціональність заміток на iPhone і iPad, додавши найбільш часто запитувану функцію — можливість робити малюнки від руки. Ця функція відмінно підходить, щоб робити невеликі нариси для себе. Можна малювати пальцем, стилусом або Apple Pencil. Якщо ваш пристрій підтримує 3D Touch, ви можете змінити товщину лінії, змінюючи силу натискання на екран.

Google Chrome припиняє підтримку ряду операційних систем

На сторінках свого блогу, що команда разработчков Google Chrome оголосила про припинення підтримки Chrome для Windows XP, а також Windows Vista, і Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8. З квітня 2016 року, Chrome буде продовжувати функціонувати на цих платформах, але більше не буде отримувати оновлення та виправлення безпеки.

20 листопада в Москві пройде четверта Вебмастерская

Тематика цієї Вебмастерской — пошукова оптимізація. Фахівці Яндекса і інших компаній розкажуть, що впливає на положення сайту в результатах пошуку і поліпшити його позиції. На конференції ви зможете дізнатися про нові робочі інструменти, реальні кейси пошукової оптимізації, підсумки конкурсу «Природна посилання» і багато іншого. Вхід безкоштовний, але необхідно зареєструватися та отримати запрошення — кількість місць обмежена.

Два пошукових поліпшення Pinterest

Соціальна мережа Pinterest може похвалитися двома поліпшеннями на цьому тижні: по-перше, відстрочені піни стало легше шукати, а по-друге з’явився новий інструмент візуального пошуку по зображеннях, з допомогою якого можна виділяти частину зображення і робити пошук по цьому предмету в Pinterest.

Дайджест підготовлено ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here