Нові деталі the first soldier « «королівської битви» для ios і android у всесвіті final fantasy vii

0
15

Видавництво square enix в рамках виставки tokyo games show розкрило нові відомості про the first soldier — мобільної королівської битві у всесвіті final fantasy vii. На заході був представлений окремий трейлер проекту і оприлюднена деяка інформація про нововведення. Самі нововведення були реалізовані за результатами закритого бета-тестування.

Так, розробники пообіцяли реалізувати для the first soldier повноцінну підтримку контролерів-дане рішення виникло після обговорення можливості виходу гри на великих платформах. До речі, цього поки не планується. У the first soldier також з’явився новий клас-ніндзя. Це вкрай мобільний персонаж, що спеціалізується на прийомах ближнього бою і прихованих атаках.

Додатково в королівській битві були розширені механіки зі збору та колекціонування предметів. Їх можна знаходити в скринях або піднімати з повалених ворогів, обмін барахлом з іншими гравцями теж вітається. Додатково для the first soldier проектується новий режим навчання, в якому багато припасено не тільки повних новачків, але і тих, хто вже розбирається в основних механіках гри. Девелопери постаралися зробити режим адаптивним і багаторівневим.

Нагадаємо, події the first soldier розгортаються навколо тренувального симулятора компанії shinra, за допомогою якого ведеться відбір кандидатів для програми soldier. Розробники обіцяють, що для проекту готується унікальний режим з трьома сюжетними персонажами, але повноцінної кампанії не буде.

The first soldier повинна вийти на ios і android в наступному місяці, в жовтні ж повинна відкритися попередня реєстрація.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here