VK-PRO.TOP – Кращий сервіс розкрутки Вконтакте

0
842

Shares

Здрастуйте, дорогі читачі ТопОбзор. Сьогодні ми поговоримо про дуже цікавий спосіб заробітку.

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки заробляють власники успішних груп і пабликов Вконтакте?

Ось вам їжа для роздумів: Група Вконтакте з кількістю передплатників від 100 000 до 250 000 осіб, за найскромнішими підрахунками, здатна приносити її власникові від 30 000 до 100 000 рублів на місяць, в залежності від тематики групи. А уявіть, коли у людини у володінні 5, 10, 15 груп?

Напевно, багато хто з вас навіть пробували створити і розкрутити свою групу, і усвідомили, наскільки це складний і дорогий процес.
Сьогодні я хочу поділитися з вами самим актуальним, не дорогим, зручним, і неймовірно якісним способом розкрутити свою групу Вконтакті, і заробляти на ній, як на рекламному майданчику солідні гроші.

VK-PRO.TOP – Кращий сервіс розкрутки Вконтакте

Vk-Pro.top – Це нове слово в сфері розкрутки групи або пабліка в соціальній мережі Вконтакте.

Даний сервіс пропонує ряд функцій і можливостей не мають аналогів ні на жодному іншому сервісі.

Переваги:

  • Накрутка якісних передплатників для своєї групи. Ви зможете самостійно вибрати необхідні вам передплатників, використовуючи функції таргетингу.
  • За що вийшли і відписатися користувачів вам повернуть витрачені кошти в повному обсязі, а порушників оштрафують і покарають.
  • Тільки на цьому сервісі можна накручувати охоплення в групі.
  • Можливість накрутити перегляди відео.
  • Для тих, хто любить сперечатися і дискутувати у коментарях, є можливість накручувати лайки на коментар.
  • Накрутити голоси в опитуваннях, коментарі, лайки, репости і безліч інших можливостей вас приємно здивують.

Функції:

— Автопостинг, для тих, хто користується відкладеними постами Вконтакте, і мріє, що б можна було створити понад 20 постів. На сервісі VK-PRO.TOP, ви можете забити чергу постами на місяці вперед.
Візуальний інтерфейс Автопостинга не викликає труднощів в управлінні.

— Граббер, для тих, хто не хоче витрачати час на пошук і публікацію контенту в своїй групі. Просто вкажіть джерела, і сервіс буде самостійно публікувати пости у вашому співтоваристві.
Як і Автопостинг, Граббер дозволяє створити для ваших постів унікальну підпис або водяний знак, так, що ніхто не зможе аналогічним чином використовувати контент вашої групи у своєму співтоваристві.

сервис раскрутки Вконтакте

— Спецзавдання – неймовірно корисна функція для адміністратора групи. Використовуючи дану функцію, Лайки, Репости, Коментарі у вашій групі будуть робити ваші ж передплатники. І ніхто не зможе навіть запідозрити, що ви накручуєте активність у співтоваристві.

сервис раскрутки Вконтакте

Так само, дана функція дозволяє накрутити охоплення передплатників в групі! Від значення цього параметра залежить вартість реклами у вашому співтоваристві. Відповідно збільшивши охоплення передплатників, ви зможете обгрунтовано підняти ціну на рекламу у вашій групі або паблике.

сервис раскрутки Вконтакте

— Автоведение – активувавши цю функцію, ви дозволите сервісу Vk-Pro.top відслідковувати нові пости у вашій групі і автоматично накручувати на них необхідну вам кількість лайків, репостов, коментарів, перегляду і охоплення.
Ця функція може працювати у зв’язці з Спецзавданнями. Тоді вийде, що ваші передплатники будуть автоматично лайкати, репостить і коментувати пости у вашому паблике або співтоваристві.

сервис раскрутки Вконтакте

Всі перераховані можливості сервісу дозволяють без особливої праці розкрутити свою групу або паблік Вконтакті з нуля, і почати заробляти на рекламі, в самі короткі терміни. Автоматизовані функції дозволять вам заощадити купу сил і часу, адмініструючи свої групи.

До того ж, дуже хорошим плюсом є цінова політика сервісу. Вартість автоматизованих функцій приємно здивує, як і зібрані пакети, доступні для покупки.

З цього, Vk-Pro.top стане для вас ідеальним варіантом, якщо ви хочете побудувати собі пасивний дохід з реклами, маючи спільноти Вконтакте.

Автор: ТопОбзор спільно з vk-pro.top. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here