Хідео кодзіма з чуток консультуватиме розробку ремейка metal gear solid 3: snake eater

0
13

У твіттері з’явилася нова заява від millie a, самопроголошеного аналітика індустрії, яка останнім часом підтверджує ряд повідомлень, що стосуються зокрема компанії konami. Сьогоднішня витік стверджує, що творець серії metal gear solid хідео кодзіма буде допомагати у виробництві ремейка metal gear solid 3: snake eater в якості консультанта.

Інсайдер пояснює це рішення тим, що президент konami хідекі хайкава розуміє, що ремейк metal gear solid 3: snake eater має більше шансів на хороші продажі, якщо до проекту буде підключений кодзіма. У заяві також чітко стверджується, що кодзіма не бере безпосередньої участі в розробці ремейка, а лише буде виступати в якості радника нового розробника.

Якщо вірити останнім повідомленням, цим розробником може бути сінгапурська студія virtous. Раніше в цьому місяці з’явилася доповідь, в якій стверджувалося, що konami за останні кілька років кардинально змінила свої погляди на аутсорсинг розробки і співпрацю з зовнішніми студіями. Результатом цієї зміни стала передача ремейка metal gear solid 3 на аутсорсинг компанії virtous, стверджувалося в доповіді.

Проте в оригінальному повідомленні не згадувалося, що хідео кодзіма будь-яким чином пов’язаний з ремейком. Насправді, в оригінальному повідомленні стверджувалося, що відомо не тільки про ремейк metal gear solid 3, але і про кілька майбутніх іграх по silent hill, розроблюваних на сторонніх студіях. Кодзіма раніше не згадувався в цьому первісному повідомленні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here