Хороше перевидання. Критики оцінили alan wake remastered

0
15

Alan wake remastered отримала оцінки від професійної преси — в основному це версія гри для playstation 5 і xbox series x. На пк кількість рецензій мінімально, а на приставках минулого покоління їх немає взагалі. Судячи з усього, перевидання вдалося на славу-критики в один голос хвалять гру.

Alan wake remastered для xbox series x набрала 82 бали на основі 15 оцінок, а для playstation 5 — 81 на основі 28. Критики залишилися задоволені: рецензії рідко опиняються в «жовтих зонах». Ось що пише про гру преса.

«якщо ви вперше відвідуєте брайт фоллс або просто хочете знову помилуватися його пейзажами до виходу наступної повноцінної глави цієї франшизи remedy, немає способу випробувати цей кошмар краще», — уклав автор dexerto і поставив грі 90 балів з 100.

» це, звичайно, не технічне диво, але поліпшень в графіку досить, щоб не відставати від сучасних стандартів. Сюжет і атмосфера залишаються незмінними — і вони як і раніше дуже цікаві»,-зазначив журналіст hobby consolas, який оцінив гру на 85 балів зі 100.

«для фанатів ремастер-це найкращий спосіб запустити гру на сучасних консолях, але в 2021 році тайтл не витримує перевірки часом. Без ностальгії alan wake не працює як хоррор, тому що не вміє лякати і не страшна як трилер, а затягнуті епізоди фантастично нудні. Вона навіть не працює як екшен, тому що битви одноманітні. Тут є цікава центральна загадка, але, як і самому алану уейку, вам доведеться пройти через пекло, щоб розгадати її», — пройшовся по самій грі, а не за якістю ремастера, рецензент push square, який поставив alan wake remastered всього 60 балів з 100.

Реліз alan wake remastered відбудеться вже сьогодні. Невелике побоювання викликають відсутні рецензії для консолей ps4 і xbox one, а судячи з наявних в мережі тестів, з якістю цих версій не все здорово: xbox one, наприклад, запускає гру всього в 900p і упускає кадрову частоту до 28 fps.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here