Представлений прототип російського мережевого процесора «мальстрем-1т «для цод

0
93

Компанія malt system повідомила про розробку процесора» мальстрем — 1т» — першого вітчизняного мережевого чіпа, спроектованого для центрів обробки даних (цод). Виріб призначений для комплексної обробки трафіку в складі сучасних платформ.

Прототип виконаний на базі fpga xilinx kintex-7. Рішення підтримує швидкість передачі даних до 1 гбіт/с на порт на чотирьох лінійних портах. Процесор виконаний відповідно до стандарту openflow 1.3 (за винятком деяких функцій). На базі виробу вже продемонстрована обробка трафіку на повній швидкості.

Тут і нижче зображення malt system

«основне завдання справжнього прототипу — продемонструвати можливість створення в кремнії за технологічними нормами 28/16/12 нм спеціалізованого мережевого процесора з продуктивністю терабітного рівня і уточнити його характеристики», — зазначає розробник. Крім того, прототип дозволяє вже зараз займатися розробкою програмного стека.

Надалі компанія malt system має намір створити сімейство комутаторів з програмним управлінням. Зокрема, планується розробка пристрою на новому процесорі у форм-факторі 1u.на лицьовій панелі цього комутатора розташуються 48 портів 10gbe/sfp+ і чотири порти 100gbe/qsfp28.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here