Whatsapp і instagram не запускаються на iphone. Що робити

0
15

Сьогодні, 4 жовтня, стався наймасштабніший збій в історії цифрових онлайн-сервісів. Одночасно була порушена робота whatsapp, facebook, instagram по всьому світу. Кажуть, що частково так само були порушені twitter і telegram, але з великою часткою ймовірності перебої в роботі двох останніх платформ не мають відношення до першої трійці. Спробуємо розібратися, що такого могло статися, що вони відключилися відразу в усьому світі і чи можна з цим щось зробити, щоб повернути сервіси до роботи.

Instagram, whatsapp і facebook лягли. Вперше так надовго

Збій whatsapp і instagram

Почнемо з того, що збій, який стався сьогодні, не пов’язаний з роботою стільникових операторів і провайдерів стаціонарного інтернету. Тобто причина проблеми — на стороні самих сервісів. Мабуть, щось сталося з їх серверами. Галузеві експерти вважають, що справа могла бути в оновленні, яке встановилося на всі сервера в дата-центрі, і саме воно вивело з ладу самі сервіси.

Перестав працювати whatsapp? ви такий не один

Саме тому впали всі відразу — і facebook, і whatsapp, і instagram . Адже, якби хтось пролив чашку капучино на приладову панель управління сервером, в гіршому випадку, що могло б статися, — це збій на території одного регіону, який обслуговує пошкоджений сервер. А оскільки збій стався по всьому світу, очевидно, що мова йде не про такі дрібниці, як пошкодження командного пункту.

Якщо ви все-таки впевнені, що проблема, по якій не запускається whatsapp або instagram — — на вашому боці або на стороні вашого оператора, є кілька простих способів спробувати повернути сервіси в лад.

Не працює ватсап на айфоне. Що робити

Насамперед я б порадив почати з відключення інтернету на вашому пристрої:

Вимкніть стільникові дані, а потім увімкніть заново

  • відкрийте розділ налаштувань » стільникові дані»;
  • вимкніть стільникові дані і включіть заново.

Як змінити dns на ios

Якщо ви користуєтеся не 3g або lte, а wi-fi-з’єднанням, має сенс спробувати поміняти dns. Це більш дієвий метод відновлення роботи онлайн-сервісів.

dns-це система доменних імен , що представляє собою розподілену систему для отримання інформації про домени. Простіше кажучи, це спеціальний конвертер, який перетворює ip-адреси сайтів, що складаються з цифр, в звичні нам доменні імена.

  • перейдіть в «налаштування» на своєму iphone;
  • виберіть в налаштуваннях розділ wi-fi;

Іноді допомагає зміна dns

  • тут відкрийте вкладку «налаштування dns»;
  • виберіть «вручну» і введіть в поле 1.1.1.1.

Це повинно змінити ваш dns і забезпечити wi-fi-мережі більш ефективну роботу з доменними іменами. Детальніше про те, на що це впливає, ви можете почитати в окремій статті. Там все написано максимально просто і дохідливо, а головне — розгорнуто. Тому не нехтуйте новою інформацією, вона вам обов’язково стане в нагоді.

Як очистити кеш instagram

Ну і третій спосіб, який може відновити роботу ватсап або instagram, полягає в тому, щоб скинути їх. Буває, що ці додатки накопичують занадто багато кешу, який заважає їх функціонуванню. Як правило, такі проблеми трапляються в основному на android-смартфонах, але іноді, як то кажуть, і палиця стріляє, і проруха трапляється і на ios.

Видалення-найрадикальніший спосіб

На щастя, лізти в налаштування і намагатися відрізнити кеш від не-кешу вам не доведеться. Буде достатньо просто видалити instagram і ватсап і інші програми, які чомусь не працюють, а потім встановити їх заново. Головне пам’ятайте, що видаляти потрібно не тільки самі додатки, але і їх дані. Тому підтверджуйте видалення даних, коли whatsapp або інший сервіс вас про це запитає.

Після цього просто переходите в app store, знаходите потрібне вам додаток і завантажуєте його. Так, з instagram і фейсбук проблем не буде, а ось після видалення ватсапа вся історія листування з нього пропаде. Тому настійно рекомендую скористатися нашою інструкцією по відновленню чатів з ватсап, які були видалені при перенесенні аккаунта або мимовільному видаленні. Згодитися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here