Західна версія dynasty warriors 9: empires вийде майже на два місяці пізніше японської

0
10

Видавництво koei tecmo і студія-розробник omega force анонсували конкретну дату виходу свого стратегічного екшену dynasty warriors 9: empires за межами японії.

Джерело зображення: koei tecmo

Нагадаємо, реліз dynasty warriors 9: empires до недавніх пір очікувався ближче до кінця поточного року, і японська версія в ці часові рамки вписується — на батьківщині гра дебютує вже 23 грудня.

Як стало відомо, dynasty warriors 9: empires надійде в продаж на території північної америки і європи лише 15 лютого 2022 року для pc (steam), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch.

Повідомляється, що ps5-версія dynasty warriors 9: empires буде доступна лише в цифровому форматі, проте покупці роздрібних копій гри для ps4 все одно отримають безкоштовний апгрейд.

Представлений з нагоди анонсу двохвилинний трейлер dynasty warriors 9: empires демонструє основні елементи проекту, включаючи стратегічні механіки, штурми замків і редактор персонажа (базується на системі з nioh 2).

У dynasty warriors 9: empires користувачам пропонують завоювати стародавній китай, об’єднавши тактику і битви. Розробники обіцяють кардинальні зміни по частині бойових дій в порівнянні з попередніми випусками.

Dynasty warriors 9: empires являє собою відгалуження dynasty warriors 9. Основна гра вийшла в лютому 2018 року і була зустрінута журналістами прохолодно: середній рейтинг проекту на агрегаторі metacritic становить від 56 до 65 з 100 %.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here