У санкт-петербурзі почнуть виробництво безпілотних тракторів для сільськогосподарського застосування

0
90

Стало відомо про підписання стратегічної угоди між ат «петербурзький тракторний завод» і компанією cognitive pilot, дочірнім підприємством ощад і cognitive technologies, яке займається розробкою систем автономного управління сільгосптехнікою. В рамках угоди буде організовано виробництво і просування на вітчизняному і зарубіжних ринках оновленого трактора «кіровець к-7м» з системою автопілотування на базі ші-алгоритму cognitive agro pilot.

Роботрактор» кіровець к-7м » / зображення: cognitive pilot

Джерело зазначає, що даний проект, в рамках якого буде організовано серійне виробництво безпілотних тракторів для масового комерційного використання, є першим для росії. Попередні розрахунки показали, що трактор «кіровець к-7м», оснащений ші-системою cognitive agro pilot, буде на 15-20% більш продуктивним порівняно зі стандартною версією. Крім того, він дозволить досягти економії на ремонті техніки і причіпних знарядь у розмірі 70-80 %. За рахунок цього очікується зростання операційного прибутку агропідприємств на рівні 20 %. За даними cognitive pilot, створена компанією система може використовуватися для роботизації сільгосптехніки, призначеної для виконання різних операцій, починаючи від посівної і закінчуючи добривом і обробкою грунту.

Угода компаній передбачає реалізацію проекту в три етапи. В результаті буде випущено три системи автопілота з поступовим підвищенням можливостей в плані безпілотного управління. На перших двох етапах присутність водія в кабіні трактора є обов’язковим. Одна з важливих особливостей системи автопілота cognitive pilot полягає у використанні механізму високоточного позиціонування (gnss), який необхідний для виконання операцій в зонах, де немає візуальних орієнтирів, в місцях розмежування полів різних господарств та ін.

Випробування роботизованих тракторів з першою версією автопілота повинні завершитися до кінця жовтня, після чого першим замовникам буде поставлена дослідна партія продукції, що складається з 10-20 тракторів. Серійний випуск машин з першою версією автопілота планується почати в лютому наступного року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here