Відео: секретна кінцівка far cry 6 потрапила в мережу до виходу самої гри

0
12

Напередодні виходу шутера у відкритому світі far cry 6 на youtube з’явилися десятки роликів з демонстрацією секретної кінцівки гри. Будьте обережні: у матеріалі присутні спойлери .

Джерело зображень: ubisoft

Нагадаємо, альтернативні розв’язки також були в двох останніх номерних частинах серії — far cry 4 і far cry 5. Ці бонусні сцени примітні тим, що активують фінальні титри задовго до вирішення основного конфлікту.

Far cry 6 винятком не стала: побачити секретну кінцівку шутера можна незабаром після завершення операції «libertad переможе» — першої за час проходження. Момент настає приблизно на третій годині гри.

По завершенні місії і декількох наступних за цим заставочних роликів користувачам в розпорядження дається моторний човен, на якій головний герой може поплисти від боротьби за звільнення внутрішньоігрового світу.

Якщо послідувати раді союзників протагоніста, дійсно сісти за штурвал і попрямувати до краю карти, то через деякий час можна буде побачити альтернативний фінал far cry 6.

Нагадаємо, події far cry 6 розгорнуться на території вигаданої тропічної країни яри, якою керує диктатор антон кастільо. Герой стане частиною опору і кине виклик деспоту, гнобить свій народ.

Far cry 6 надійде в продаж завтра, 7 жовтня, для pc (uplay, egs), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також сервісів google stadia і amazon luna. Перші огляди (в тому числі рецензія від 3dnews) з’являться сьогодні о 14:00 по москві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here