Вивчаємо перше фото материнської плати gigabyte z690 aorus elite ax ddr4 на рекламному буклеті

0
108

unervi gonzález, unsplash

Нещодавно в мережі обговорювали феноменальні результати продуктивності флагманського процесора alder lake-s, отримані на тестовій системі з материнською платою для ентузіастів z690 aorus tachyon і оперативною пам’яттю ddr5 від gigabyte. Тепер можна ознайомиться з першою фотографією і технічною інформацією однієї з майбутніх плат тайванської компанії. Це варіант дещо простіше, з підтримкою ddr4, z690 aorus elite ax ddr4.

джерело: twitter @9550pro і videocardz

З наведеної інформації можна відзначити характеристики підсистеми живлення, вона реалізована за схемою 16+1+2 з силовими каскадами 70а. Весь vrm накритий масивною системою охолодження. Плата виконана в суворій сріблясто-чорній колірній гамі, що не рясніє елементами з rgb підсвічуванням. Використовується посилена друкована плата.

Gigabyte z690 aorus elite ax ddr4 оснащується чотирма слотами m. 2 для твердотільних накопичувачів pcie, а також мережевою картою з підтримкою wi-fi 6. Окрема увага приділяється одній з головних переваг нової платформи-роз’єму pcie 5-го покоління з 16 смугами для підключення дискретних графічних прискорювачів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here