Ea допоможе геймерам знайти «оптимальних» друзів для онлайн-ігор

0
14

Багато мережевих або багатокористувацьких проектів краще розкриваються при грі з друзями, і electronic arts хоче спростити процес їх пошуку для геймерів. Згідно з новим патентом, опублікованим сьогодні, компанія працює над системою побудови дружніх відносин між людьми для онлайн-ігор.

Джерело: www.geekysoumya.com

За даними electronic arts, у гравця можуть бути відповідні онлайн-друзі для однієї гри, але після перемикання на іншу іноді доводиться заводити нові знайомства виходячи з вільного часу і жанрових інтересів.

Тому компанія розробила систему, яка може ідентифікувати «ігрові дані, пов’язані з онлайн-гравцями» на основі їх геймплейної історії. Вона включає в себе список улюблених ігор, рівень майстерності та багатьох інших елементів. Згодом система може створювати підмножини користувачів зі схожими інтересами. А коли геймер знаходиться в пошуках нових друзів в новій грі, система зможе давати точні рекомендації, зіставляючи користувачів з однієї підгрупи.

Джерело: electronic arts

«система управління грою може використовувати оцінки подібності між парами гравців будь-яким відповідним способом для надання рекомендацій друзів. Інші відповідні механізми можуть включати в себе надання рекомендацій про потенційних друзів гравцеві із заздалегідь визначеною кількістю інших гравців, з якими цей гравець може мати найбільший рівень подібності, що визначається оцінкою подібності», — йдеться в документі.

Запатентована система може здорово допомогти людям, для яких пошук друзів для ігор є проблемою з тих чи інших причин. Система допоможе підібрати друга, який зазвичай вільний в той же час, що і ви.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here