Фонд сороса володіє біткоіни, але в невеликій кількості

0
89

Деякі банки і платіжні системи вводять підтримку операцій з криптовалюта, великі корпорації не соромляться використовувати в якості інструменту інвестицій, тому новина на сторінках cnbc про наявність у фонду сороса деякої кількості біткоіни не повинна викликати великого суспільного резонансу. Генеральний директор цього фонду дон фітцпатрік (dawn fitzpatrick) на заході bloomberg заявив, що кількість знаходяться в управлінні організацією біткоіни не така велика.

джерело зображення: afp / getty images

Попутно глава фонду пояснив, що біткоіни не слід розглядати тільки як засіб страховки від інфляційних втрат – на думку фітцпатріка, біткоіни вже давно став масовим інвестиційним інструментом. Сукупна вартість криптовалют, що знаходяться в обігу, вже досягла $2 трлн, а їх власниками є близько 200 млн осіб. Вчора біткоіни виріс в ціні на 10%, і цьому не завадили новини про посилення заходів щодо заборони обігу криптовалют з боку китайської влади. Представники монетарної влади сша, втім, на цьому тижні заявили про відсутність у них подібних планів, що і могло трохи заспокоїти інвесторів.

Проведене в квітні bank of america опитування професійних керуючих фондами показало, що 74% з них вважають біткоіни міхуром, і тільки 16% дотримуються явно вираженої протилежної думки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here