Гендиректор intel повторює заяви про плани з виробництва чіпів на суму 94 млрд доларів в європі

0
12

0 гендиректор intel повторює заяви про плани з виробництва чіпів на суму 94 млрд доларів в європі

Пет гелсінгер, генеральний директор intel, повторив заяви про плани intel створити секцію виробництва напівпровідників вартістю в 93 мільярди доларів в європі. План буде знаходитися в розробці більше десяти років. Ця інформація була підтверджена під час його переговорів на iaa mobility auto show, розташованому в мюнхені, німеччина.

Гелсінгер стверджує, що новий проект розширення буде «найсучаснішим чіпом у світі». Нова розробка буде використовувати інструменти euv (extreme ultraviolet lithography) asml holdings для майбутніх передових компонентів. Гелсінгер заявляє, що виробництво буде спільно з їх організаціями» idm 2.0 » проекту оновлення, а також зацікавлений в роботі з автовиробниками для оновлення їх ресурсів для виробництва і розробки.

У липні минулого року intel опублікувала інформацію про плани корпорацій по створенню заводів з виробництва напівпровідників в єс. Як повідомлялося раніше, це ставить intel в пряму конкуренцію з taiwan semiconductor manufacturing company( tsmc), а також samsung в розробці більш просунутих чіпів в цьому секторі, які обидві компанії володіють великою часткою в індустрії чіпів в цілому. Гелсінгер має намір повернути корпорацію до більш високих галузевих стандартів, як це було колись у минулому.

Використовуючи обладнання asml, джерело технології «високої числової апертури» в своєму обладнанні, intel планує впровадити нову здатність euv виготовляти іс (інтегральні схеми) з 20 рівнями angstrom для своїх транзисторів — шістдесятивідсоткове зменшення розміру в порівнянні з їх 7-нм вузловою технологією. В даний час intel використовує 10-нм вузол для виробництва своїх пристроїв і продуктів, в той час як tsmc і samsung використовують 5-нм вузли для виробництва. Гелсінгер заявляє, що intel почне виробництво вже в першій половині 2024 року, відмовившись від 10-нм вузлових технологій на користь виробництва 4-нм і 3-нм.

Новий завод відкриє 10 000 робочих місць після повного розвитку. Генеральний директор intel зустрічався з різними лідерами в єс, такими як бельгія, франція, німеччина, ірландія, італія, польща та нідерланди, щодо державного фінансування передбачуваного проекту. Нова ділянка потребує не тільки великої площі, але й інших зручностей, таких як вода, електрика і місцеві фахівці. Причина розміщення в зоні єс пов’язана зі «значними фінансовими зобов’язаннями проекту».

У квітні intel оголосила, що вони працюють з автомобільними виробниками для створення вражаючих компонентів, особливо під час світової нестачі чіпів. Минулого місяця гелсінгер продовжив плани корпорації щодо збільшення вигод від нових напівпровідникових розробок.

Intel заявила, що такі корпорації, як daimler, bosch і volkswagen, зацікавлені в її програмі акселерації, хоча жодна з них не приєдналася до неї офіційно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here