Huami amazfit gtr 3 pro буде оснащений 6-канальним оптичним сенсором для відстеження параметрів здоров’я користувача

0
65

Ми вже чули про те, що наступного тижня в китаї відбудеться презентація годин amazfit, які надійдуть на ринок з новою операційною системою на борту.

А тепер виробник випустив рекламний тизер, що свідчить про те, що годинник, які отримають найменування huami amazfit gtr 3 (pro), зможуть похвалитися просунутими можливостями в області моніторингу параметрів здоров’я користувача.

Зокрема, amazfit gtr 3 pro будуть оснащені шестиканальним оптичним датчиком «біотрекінгу». Це високоточний датчик, який дозволить безперервно контролювати вміст кисню в крові, поряд з деякими іншими ключовими параметрами.

Крім того, в мережу вже просочилися зображення майбутніх годин amazfit, завдяки чому нам стало відомо, що вони отримають круглий дисплей і дві фізичні кнопки на бічному торці корпусу.

Годинник буде доступний як шкіряним ремінцем, так і з ремінцем з силікону. Очікується, що новий смарт-годинник amazfit матиме підтримку телефонних дзвінків, розумного голосового помічника, і відстеження більше 150 типів спортивних тренувань.

За чутками ціна huami amazfit gtr 3 pro буде лежати в межах 235 доларів сша.

схожі матеріали:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here