Intel живцем показала процесори alder lake-s

0
14

Грегорі брайант (gregory bryant), виконавчий віце-президент і генеральний менеджер підрозділу intel client computing group, поділився через свою сторінку в twitter фотографією інженера компанії, тримає в руках два процесора intel core 12-го покоління з кодовим ім’ям alder lake-s. Це перша офіційна фотографія чіпів нової серії, якщо не вважати раніше опубліковані виробником рендери.

, — додав брайант у підписі до опублікованої фотографії.

Coming soon to pcs globally: #12thgen intel core processors. We can’t wait to show you the experiences they unlock! # intelon pic.twitter.com/nrcdextcit

— gregory m bryant (@gregorymbryant) october 6, 2021

Судячи з усього, дизайн процесорів не змінився з моменту витоків фотографій їх перших інженерних зразків, що з’явилися майже рік тому, а також другої ревізії «інженерників», які були розіслані різним виробникам материнських плат, системним інтеграторам та іншим компаніям-партнерам кілька місяців тому.

Інженерний зразок процесора alder lake-s першої ревізії (es1)

Інженерний зразок процесора alder lake-s другої ревізії (es2)

Процесори intel core 12-го покоління зажадають використання материнських плат з новим роз’ємом lga 1700. Основними особливостями нової серії процесорів стане перехід на 10-нм техпроцес виробництва, нова гібридна архітектура з високопродуктивних великих ядер golden cove і малих енергоефективних ядер gracemont, яка забезпечить істотну надбавку до показника ipc (числа виконуваних за такт інструкцій) в порівнянні з актуальною серією процесорів rocket lake, підтримка стандартів пам’яті ddr4 і ddr5, а також інтерфейсу pcie 5.0.

Компанія настільки впевнена в нових процесорах, що вже навіть встигла «поховати» amd. У недавньому інтерв’ю порталу computer reseller news глава intel пет гелсінгер (pat gelsinger) заявив, що успіхи amd, що тривали до цього моменту, з виходом alder lake закінчаться.

Анонс нової серії процесорів intel очікується в рамках заходу innovation, який компанія запланувала на 27-28 жовтня. У продажу процесори очікуються з 4 листопада.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here