Інтелект-баттл 2.2.12

0
15

інтелект-баттл — одне питання і 4 варіанти відповідей. І тільки один-правильний! один бій-5 суперників. І тільки один-переможець! тільки один-мільйонер! це нова онлайн гра «інтелект-баттл».

Твоє головне завдання — відповісти правильно на 15 питань і виграти один мільйон доларів. Але в битві за перемогу беруть участь одночасно 5 гравців. Всі відповідають на одні й ті ж питання. Хтось швидко «вилітає» з гри, хтось йде далі і правильно відповідає на все більш і більш складні питання. А ти зможеш стати мільйонером? і чи зможеш бути кращим серед п’яти супротивників?

У грі тебе чекає 3 режими гри: швидка гра, захоплюючий чемпіонат і битва найсильніших для самих просунутих. Грай і отримуй нові статуси, пройди шлях від» новачка «до»вищого розуму». Відкривай нові досягнення і порівнюй свої результати з друзями. Перемагай! і твоє ім’я обов’язково прикрасить наші почесні списки кращих.

«інтелект-баттл» — більше ніж вікторина. Це світ інтелекту і азарту. Гра, покликана об’єднати мільйони людей, яким подобається розвиватися, отримувати нові знання і перемагати. Вже сьогодні тебе чекає велика кількість суперників самого різного рівня знань, готових битися з тобою в захоплюючому інтелектуальному битві в режимі онлайн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here