Marvel підтвердили теорію фанатів про мультивселенной mcu

0
12

Як ми пам’ятаємо, фінал першого сезону «локі» вперше представив мультивселенную в mcu, коли сільвія вбила персонажа на ім’я той, хто залишається, який є варіантом канга завойовника.

Потім, marvel почали випускати епізоди першого анімаційного шоу в історії франшизи під назвою » що, якщо…? «, сюжети яких обертаються якраз навколо різних альтернативних реальностей і подій, а восьма серія, що вийшла минулого тижня, здається, підтверджує мало не кожну теорію фанатів щодо концепції.

У цьому епізоді альтрон підкорює всесвіт, в якій знаходиться, а потім переходить на новий рівень свідомості, коли отримує камені нескінченності в повному комплекті і виявляє спостерігача. У якийсь момент лиходій каже, що «в мультивсесвіті можливо все», і, таким чином, marvel віддають данину всім диким, фанатським теоріям або чуткам, які так чи інакше пов’язані з четвертою фазою mcu.

Незалежно від того, в чому полягає ідея, тепер у mcu це можливо. Фанати marvel часто придумують різні теорії, в тому числі і стосовно четвертої фази. Наприклад, багато хто все ще впевнений, що роберт дауні-молодший повернеться до ролі тоні старка, незважаючи на смерть у « месниках: фінал ». Або те, що люди ікс дебютують у стрічці » доктор стрендж: в мультивселенной божевілля », не кажучи вже про постійні розмови стосовно появи тобі магуайра і ендрю гарфілда в « людині-павуку: немає шляху додому ». І завдяки мультсеріалу » що, якщо…? «, здається, що все це дійсно може спрацювати. Як би неможливо це не здавалося, слова альтрона, що» в мультивселенной можливо все», дає певну надію.

Проте, це також може принести певні проблеми. Хоча різні фанатські теорії і чутки можуть втілитися в життя завдяки концепції мультсеріалу, наслідки мультивсесвіту можуть бути надзвичайно небезпечні. Про це ми дізналися, як у фіналі « локі », так і в трейлері « немає шляху додому », враховуючи, що темі мультивселенной буде приділятися значна увага в майбутньому, швидше за все, з часом це буде лише підтверджуватися.

що, якщо…? » вийшов 6 жовтня 2021 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here