Новий far cry 6 вимагає geforce rtx 3090/3080 ti для коректної роботи hd texture – wccftech

0
9

Сьогодні стартують офіційні продажі far cry 6. Гра викликала змішані відгуки у критиків, але останнім часом думка геймерів все рідше збігається з цими сумнівними хлопцями, які роблять проплачені відгуки і завжди готові видати високі бали за важку пачку доларів. Якою виявилася гра, ми дізнаємося вже сьогодні, тому на цю тему краще поговорити через кілька днів після релізу, а ось до продуктивності є питання. Насправді якщо відключити великий текстурний пак, то навіть на geforce gtx 980 ti можна домогтися 56 кадрів в секунду в дозволі 1080р з максимальними настройками графіки. На новіших gpu все ще краще, тому в більшості випадків питань до продуктивності сучасних процесорів і графічних чіпів у вас не виникне. Принаймні до того моменту, поки ви не вирішите включити hd texture pack.

Останній йде як додатковий пакет, який накладається поверх вже повністю встановленої гри. Він важить чималі 35 гб і дозволяє значно поліпшити якість графіки в грі. Теоретично, в цей момент всі власники флагманських відеокарт повинні були почати радіти, адже це повинно було розкрити потенціал їх графічних чіпів, але тільки не в цей раз. Як повідомляється, даний пакет вимагає наявності відеокарти з кількістю відеопам’яті вище 11 гб. Теоретично це означає, що вам буде потрібно щось аналогічне geforce rtx 2080 ti, але навіть ця карта видає артефакти при активації hd texture pack. Точно така ж ситуація і з більш новою geforce rtx 3080, яка отримала всього 10 гб відеопам’яті.

Відзначається, що сьогодні у продажу можна зустріти тільки 2 відеокарти, які здатні розкочегарити пакет текстур для far cry 6. Це: geforce rtx 3080 ti і geforce rtx 3090. Теоретично, під вимоги підпадає і geforce rtx 3060, але останню явно підводить скромний графічний чіп, що зводить нанівець всі переваги від 12 гб відеопам’яті. Єдиним виходом буде відключення підтримки hd texture pack, що дозволить нормально грати на сучасних відеокартах.

Повідомляється також про наявність проблеми з активною багатопоточністю на деяких процесорах. Нібито, після деактивації даної функції в деяких випадках спостерігається зростання кількості кадрів в секунду до 10 fps. Якщо у вас присутні зазначені вище проблеми, використовуйте одне із запропонованих рішень. Швидше за все, вже через кілька днів вийдуть патчі, що дозволяють вирішити всі неприємності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here