Офіційне відео valve c розбиранням steam deck попереджає не розкривати консоль самостійно

0
75

Компанія valve в день випуску оглядів на switch oled» відповіла » роликом з офіційною неповною розбиранням steam deck .

Відео покликане дати необхідну інформацію про внутрішні частини консолі, проте в valve настійно радять користувачам не лізти самим в пристрій, оскільки steam deck являє собою «ретельно спроектовану систему», внутрішні компоненти якої були підібрані з урахуванням» специфічних особливостей конструкції » і не призначені для самостійної заміни.

Це стосується в тому числі вбудованої пам’яті. У всіх версіях steam deck встановлений накопичувач формату m. 2 розмірністю 2230. Ssd розташовується під загальною з apu металевою пластиною, що кріпиться на чотирьох гвинтах, що дає досить простий доступ до накопичувача, але замінювати його на сторонній компанія не рекомендує, так як подібні маніпуляції можуть привести до різних проблем з пристроєм, аж до перегріву, скорочення терміну служби батареї і перешкод в роботі модулів бездротового зв’язку.

Крім від’єднання ssd, в ролику також показали, як знімаються стіки. При цьому розбиралася передвиробнича версія steam deck, що має ряд відмінностей з комерційним зразком.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here