Home Без рубрики Опубліковано новий трейлер багатокористувацького тактичного шутера boundary

Опубліковано новий трейлер багатокористувацького тактичного шутера boundary

0
90

Видавець skystone games і студія studio surgical scalpelsопублікували новий трейлер багатокористувацького тактичного гравця в космосі boundary під назвою «fire fall». Boundaryвиходить на консолі і pc (steam) в 2021 році.

Boundary-це багатокористувацький тактичний космічний шутер, в якому гравці виступають в ролі добре озброєного астронавта, званого астрооператором. Їм належить взяти участь в командних перестрілках в умовах невагомості івиконувати операції в умовах низької гравітації на орбітальнихкосміческіх установках, даючи відсіч ворожим астрооператорам ідругім сутностям.

Ключові особливості:

  • переосмислення битв в умовах нульової гравітації — завдяки костюму emu тепер ви можете переміщатися в суворойатмосфері космосу і в межах орбітальних установок, щоб датьвідпор ворожим бійцям на тривимірному полі бою, де загрози походять з усіх сторін. Бої космонавтів більше нагадують повітряні кулі, де ваш кут атаки і позиціонування можуть мати вирішальне значення.
  • налаштуйте своє озброєння-персоналізуйте свій космічний костюм і арсенал модифікованої зброї.будьте пильним снайпером, що виконує вбивства здалеку, або дайтебой на близькій дистанції в якості штурмовика. Модифікуйте і покращуйте вибрану вами основну зброю, використовуючи широкий вибірприкладів, рукояток, прицілів і типів боєприпасів, щоб вони відповідали вашому стилю гри.
  • космос: нове поле брані-значною мірою оновлена реальними промисловими технологіями та космічними дослідженнями, boundary пропонує різноманітний вибір багатокористувацьких карт. Карти надають астрооператорам цілий ряд різноманітних і непростих умов для ведення бою.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here