У black desert online сьогодні відкрився доступ до другої частини підземелля атораксіон під назвою «сікаракія»

0
10

Сьогодні компанія pearl abyss оголосила про вихід нового оновлення для black desert online — воно відкриє другу частинедавно доданого підземелля атораксіон під назвою»сікаракія».

Групове підземелля атораксіон було розробленоспеціально для того, щоб подарувати гравцям black desertнові pve-випробування. Це перше підземелля в bdo, і воно розраховане на групу з п’яти шукачів пригод. Підземелля складається з чотирьох частин, кожна з яких має свою унікальну тематику: пустеля, підводний світ, долина і ліс.

Розділ «рани безодні «нерозривно пов’язаний з підводнойтемой підземелля» сікаракія», де жар вогню іпронизивающий холод сплітаються в хитромудрі головоломки і випробування. Ця територія разюче відрізняється від першої частини підземелля – ваамакии. Новий сюжет включає новий сюжет і знання про історію цього місця, які на цей раз стосуються сіки – другої учениці стародавнього мудреця рокса. У сікаракії шукачів пригод чекають запаморочливі головоломки, які дозволять опанувати психійними силами, а також битва з грандіозним фінальним босом, для усунення якого будуть потрібні повна віддача і майстерність кожного учасника.

У підземеллі представлено два рівні складності,а тих, хто зможе успішно пройти випробування, чекає безліч нагород. До 20 жовтня шукачі пригод зможуть отримати спеціальні меблі в стилесікаракіі після перемоги над фінальним босом, а, щоб допомогти гравцям на етомуті даємо вам підказку-кожен, хто використовує код купона ator-axxi-onpa — rtii до 3 листопада, отримає сльозу талібра-ключовий предмет, що дає право на вхід вподземелье атораксіон.

Крім цього, в black desert на пк і консолях чекає нове хелловінське оновлення – на цей разна святі буде головувати унікальнаяатмосфера стімпанка! божевільний вчений марні залишив багато опаснихізобретеній і експериментів в світі black desert, кожен з яких ще більш руйнівний, ніж попередній, так що шукачам пригод не раз належить здригнутися. Більш детальна інформація про святкування на честь хеллоуїна буде представлена наступного тижня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here