Великий огляд: кращі плагіни WordPress

0
864

Shares

У даному огляді ми зібрали найбільш важливі, кращі і функціональні плагіни, на наш погляд, для WordPress за 2011 рік в 7 категоріях:

  • резервне копіювання, безпека, оптимізація;
  • пошукова оптимізація (SEO), статистика;
  • записи, пости, додаткові модулі;
  • інтернет-магазини;
  • зображення, фотогалереї, слайдери;
  • соціальні мережі, коментарі, закладки, передплата;
  • додаткові можливості для адмінпанелі.

Upd. Крім того, рекомендуємо ознакомитьтся з більш свіжою подброкой кращих плагінів WordPress за останній час: Мега-огляд: кращі плагіни WordPress 2012-2013

1. Резервне копіювання, безпека, оптимізація

1.1. W3 Total Cache

W3 Total Cache — плагін кешування даних, створюючи статистичні сторінки. Відмітна особливість цього плагіна в тому, що він підтримує стиснення скриптів, CSS, кеш для бази даних.

Завантажити плагін W3 Total Cache

1.2. WP-SuperCache

WP-SuperCache — ще один плагін для кешування сторінок, при зверненні користувача до конкретної сторінці блогу, зберігає статистичну копію сторінки на сервері. При наступному зверненні користувачів до вмісту цієї сторінки, завантажується збережена копія сторінки.

Завантажити плагін WP-SuperCache

1.3. WP-Optimize

WP-optimize – плагін має широкий набір фукцій по оптимізації бази WordPress. Крім цього WP-optimize може також вичистити з бази непотрібні дані такі як спам-коментарі, ревізії записів, а також не схвалені коментарі всього парою кліків.

Завантажити плагін WP-optimize

1.4. BulletProof Security

BulletProof Security — плагін для безпеки і захисту WordPress від XSS, RFI, CRLF, CSRF, Base64, Code Injection, SQL Injection.

Завантажити плагін BulletProof Security

1.5. WP Security Scan

WP Security Scan — плагін-сканер безпеки. WP Security Scanner приховує версію WordPress, а також сканує ваш блог на предмет різних вразливостей, таких, як права на файли і папки, занадто простий пароль і т. д. і дає рекомендації по їх виправленню. Крім цього, цей плагін дозволяє змінити префікс у бази даних.

Завантажити плагін WP Security Scan

1.6. AntiVirus

AntiVirus — плагін для перевірки вашого блогу на наявність вірусів і експлойтів. Можна налаштувати щоденну автоматичну перевірку з відправкою звіту вам на e-mail.

Завантажити плагін AntiVirus

1.7. WP-DB-Backup

WP-DB-Backup — плагін для створення резервної копії БД. Потрібно мати на увазі, що він архівує, як випливає з його назви, тільки таблиці бази даних сайту.

Завантажити плагін WP-DB-Backup

1.8. Redirection

Redirection — плагін для управління редиректами. З його допомогою можна робити як внутрішні редиректи WordPress, так і редиректи Apache, відстеження помилок 404 — всі помилки 404 протоколюються і легко зіставляються з 301 редиректом, RSS стрічка для помилок 404 та ін.

Завантажити плагін Redirection

1.9. Broken Link Checker

Broken Link Checker — корисний плагін, призначений для автоматичний перевірки неробочих посилань на сайті вордпресс. Плагін сканує сайт через певні проміжки часу і в разі виявлення битих посилань сповіщає про це через е-мейл.

Завантажити плагін Broken Link Checker

2. Пошукова оптимізація (SEO), статистика

2.1. WordPress SEO by Yoast

WordPress SEO by Yoast — мабуть, самий багатофункціональний SEO-плагін для WordPress . Seo by Yoast дасть вам можливість позбутися від безлічі плагінів таких як: Platinum SEO Pack, All in One SEO Pack, Google XML Sitemaps, Breadcrumb NavXT, і крім цього цей плагін має ще безліччю seo примочок для WordPress. Плагін WordPress SEO by Yoast був розроблений Йоастом де Валком, одним з найбільш видатних експертів з WordPress. Цей плагін дуже часто оновлюється, є, мабуть, найбільш зручним інструментом, якщо ви хочете підвищити кількість відвідувачів сайту з пошукових систем.

Завантажити плагін WordPress SEO by Yoast

2.2. SEO Ultimate

SEO Ultimate — це ще один потужний функціональний плагін з різними налаштуваннями. У цього плагіна є функція Canonicalizer вказує пошуковим роботам пошуковий контент з різних web-сторінок і шляхи до різних url. Є наявність вбудованого редактора robots.txt, дає контроль над описом метатегів, 404 сторінки помилки і багато іншого.

Завантажити плагін SEO Ultimate

2.3. All-In-One SEO

All-In-One SEO — популярний плагін для автоматичної пошукової оптимізації блогу. Даний плагін автоматично оптимізує сайт генеруючи meta теги заголовків web-сторінок, а також заголовки повідомлення, описи, структури та URL теги для кожного повідомлення.

Завантажити плагін All-In-One SEO

2.4. Google XML Sitemaps

Google XML Sitemaps — плагін для створення карти сайту на WordPress. Плагін генерує файл Sitemap.xml і відправляє в Google. При додаванні нових записів, цей плагін автоматично створить нову сторінку в карті вашого сайту.

Скачати палагін Google XML Sitemaps

2.5. SEO Friendly Images

SEO Friendly Images — важливий плагін для оптимізації зображень на сайті, автоматично додає атрибути ALT і TITLE. Крім того, це робить зображення W3C/xHTML валідними.

Завантажити плагін SEO Friendly Images

2.6. Google Analytics for WordPress

Google Analytics for WordPress плагін для підключення вашого профілю Google Analytics на сайт вордпресс. Після авторизації доступний функціонал Google Analytics в адмінці.

Завантажити плагін Google Analytics for WordPress

2.7. Social Metrics

Social Metrics — важливий плагін для відстеження активності ваших записів в різних соціальних мережах. Дані відображаються на панелі інструментів адмінки.

Завантажити плагін Social Metrics

2.8. AJAX Yandex.Metrika

AJAX Yandex.Metrika — простий, але корисний плагін для підключення лічильника Яндекс. Метрика.

Завантажити плагін AJAX Yandex.Metrika

3. Записи, пости, додаткові модулі

3.1. WordPress Popular Posts

WordPresss Popular Posts — плагін (віджет) для виводу популярних записів у сайдбарі. Можна задавати кількість нових записів, період популярності записів та ін.

Завантажити плагін WordPress Popular Posts

3.2. Yet Another Related Posts Plugin

Yet Another Related Posts — плагін для записів і постів подібної тематики в кінці запису, статті. Легко настроюється, інтуїтивно зрозумілий.

Завантажити плагін Yet Another Related Posts

3.3. WP-PageNavi

WP-PageNavi — плагін для налаштування відображення навігації сторінок. Є різні варіанти дизайну для оформлення пейджингу.

Завантажити плагін WP-PageNavi

3.4. Revision Control

Revision Control — плагін для контролю версій записів. Цей плагін дуже корисний, якщо ви редагуєте статтю, наприклад, і можуть виникати путанницы з версіями.

Завантажити плагін Revision Control

3.5. SimplePress

SimplePress -плагін для інтеграції в ваш ворпдрессовский сайт повнофункціонального форуму. Простий в налаштуваннях, інтуїтивно зрозумілий.

Завантажити плагін SimplePress

3.6. All-in-One Calendar

All-in-One Calendar — відмінний плагін (віджет) для календаря подій, що має багато налаштувань відображення: день, тиждень, місяць. Події легко інтегруються з Google Calendar, Apple iCal, MS Outlook та іншими системами, які дозволяють формат iCalendar (.ics) . У події можна інтегрувати Google Maps.

Завантажити плагін All-in-One Calendar

3.7. WPtouch

WPtouch -плагін для створення мобільної версії вашого сайту ( iPhone, iPad, Android, Blackberry, Palm OS, Samsung touch mobile). У платній преміум версії можна прибрати посторонюю рекламу.

Завантажити плагін WPtouch

3.8. qTranslate

qTranslate — незамінний плагін для реалізації багатомовності на сайті WordPress. Підтримує безліч мов, у тому числі російська і українська — для цього викачуються модулі локалізації, можна робити свої переклади. Легке перемикання між мовами на сайті.

Завантажити плагін qTranslate

3.9. BuddyPress

BuddyPress — унікальний плагін, який додає можливості соціальної мережі до базового функціоналу WordPress. Наприклад, додавши розширений профіль для авторів блогу, можна легко перетворити звичайний сайт в повноцінну соціальну мережу. Більшість можливостей BuddyPress не мають аналогів в інших плагінах. Крім того, для BuddyPress є різні плагіни, що розширюють і його функціонал.

Завантажити плагін BuddyPress

3.10. Contact Form 7

Contact Form 7 — даний плагін дозволить вам швидко і легко створити контактну форму на вашому сайті. Можна додавати різні поля, є Captcha.

Завантажити плагін Contact Form 7

3.11. WP-Polls

WP-Polls — плагін для додавання AJAX-системи голосування на сайт вордпресс.

Завантажити плагін WP-Polls

3.12. WP UI — Tabs, Accordions, Sliders

WP UI — Tabs, Accordions, Sliders — плагін, який дозволяє вставляти в запису контент у вигляді табів, слайдерів — це допомагає ефективно розташовувати інформацію на сторінці. Є налаштування для 14 css3 теми.

Завантажити плагін WP UI — Tabs, Accordions, Sliders

3.13. Shortcodes Ultimate

Shortcodes Ultimate — плагін, який дозволяє додавати більше 30 шорткодов для швидкої вставки в пост, наприклад, кнопки, списки, таби і пр.

Завантажити плагін Shortcodes Ultimate

4. Інтернет-магазини

4.1. WP e-Commerce

WP e-Commerce — найпопулярніший і функціональний плагін для інтернет-магазинів на вордпресс. Є можливість створювати групи товарів, теги, вставляти фото (в платних модулях, є можливість робити декілька фото), вести облік продажу, виставляти мітки про те, чи є товар на складі чи ні, імпорт csv файлів, можливість інтегрування з paypal. При установці можна вибрати мову – і це у базовій версії завантаженої безкоштовно з сайту – є російська теж. Дуже багато різних налаштувань для інтернет-магазину. Є безкоштовна і платні версії.

Завантажити плагін WP e-Commerce

4.2. ShopperPress

ShopperPress — відмінний платний плагін, який робить повнофункціональний онлайн-магазин на вордпресс відразу ж після інсталяції. Сейчс коштує 79.е. Пакет достатньо купити одноразово, за це дається необмежену кількість інсталяцій, немає прихованих щомісячних платежів. Дуже багато функцій і налаштувань. Є цікавих 20+ тем оформлення магазину.

Завантажити плагін ShopperPress

4.3. JigoShop

JigoShop — безкоштовний e-commerce плагін для WordPress. Переваги плагіна перед конкурентами – хороша настройка знижкових купонів і витрат на доставку, плюс є хороші віджети для бічного меню для виводу параметрів фільтрації категорій товарів. Є приємний огляд замовлень/продажу.У плагіна є гарний сайт jigoshop.com з великою документацією.

Завантажити плагін JigoShop

5. Зображення, фотогалереї, слайдери

5.1. NextGen Gallery

NextGen Gallery — кращий плагін для створення галереї в wordpress, розширює функціонал стандартної галереї WordPresss. у NextGEN є все, що потрібно від фотогалереї, зроблено якісно професійно і навіть підтримує можливість flash слайдшоу.

Завантажити плагін NextGen Gallery

5.2. Easy Nivo Slider

Easy Nivo Slider — відмінний плагін для відображення слайдера на вашому сайті. Не вимагає особливих знань в програмуванні html/css верстки, просто вставляєте код слайдера в сторінку і все. Картинки для слайдера можуть використовуватися як просто зображення в постах, так і з NextGen Gallery. 16 варіантів зміни картинки, підтримка тим, прев’ю, валидная верстка, різні налаштування.

Завантажити плагін Easy Nivo Slider

5.3. Content Slider від SlideDeck

Content Slider від SlideDeck — ефектний вертикальний слайдер для контенту. Є платна (PRO) і безкоштовна (Lite) версії. У безкоштовної версії дуже обмежені параметри, немає можливості змінювати оформлення. PRO версія коштує 99.е. за 1 сайт.

Завантажити плагін Content Slider від SlideDeck

5.4. Lightbox Plus

Lightbox Plus — потрібний плагін для ефектного збільшення картинок накладання. Примітно, що в накладання можна вставляти не тільки картинки, але і контент, відео, можна робити галереї.

Завантажити плагін Lightbox Plus

6. Соціальні мережі, коментарі, закладки, підписка

6.1. WP-AutoSocial

WP-AutoSocial — корисний плагін, який дозволяє автоматично додавати у ваші аккануты Facebook і twitter записи, зроблені на вашому сайті. Дуже простий в налаштуваннях.

Завантажити плагін WP-AutoSocial

6.2. Subscribe / Connect / Follow Widget

Subscribe / Connect / Follow Widget — плагін для підключення віджета підписки більше 30 сервісів та соціальних мереж. Легко настроюється, можна змінювати розміри іконок і пр.

Завантажити плагін Subscribe / Connect / Follow Widget

6.3. VKontakte

VKontakte -плагін додає до ваших постів та/або сторінкам кнопки «Подобається» і «Поділитися», коментарі, рекомендації, а також групи і опитування ВКонтакте. Ви можете налаштувати всі опції.

Завантажити плагін VKontakte

6.4. Feedburner Form

Feedburner Form — плагін для форми підписки на Feedburner. Повністю настроюється дизайн відображення, внизу розташовується лічильник передплатників.

Завантажити плагін Feedburner Form

6.5. Subscribe-Remind

Subscribe-Remind — плагін, який додає текст внизу кожного поста з нагадуванням про підписку на RSS чи twitter.

Завантажити плагін Subscribe-Remind

6.6.Disqus Commenting

Disqus Comments — багатофункціональна система управління коментарями. Вона дозволяє істотно розширити можливості системи коментарів вашого сайту, не створюючи при цьому велике навантаження на ваш веб-сервер. Ідея в тому, що всі ресурсомісткі операції, такі як підтримка OpenID і повідомлення по E-Mail, будуть виконуватися на сторонньому сервері. Деревовидні коментарі, підтримка Gravatar і Trackback, підписка на коментарі по E-Mail та RSS, потужна система модерації та захисту від спаму, відео-коментарі, можливість авторизуватися за OpenID, Yahoo ID або акаунтів Facebook/Twitter і навіть стеження за тим, що пишуть про вашому пості в соціальних медіа (FriendFeed, Twitter, Digg, Blogger, …) – ось далеко не повний список можливостей, що надаються системою Disqus!

Завантажити плагін для Disqus Comments

6.7. Loginza

Loginza — даний плагін для WordPress дозволяє використовувати для авторизації акаунти популярних порталів (Yandex, Google, Rambler, Mail.Ru, LiveJournal і тп.), соціальної мережі Вконтакте і OpenID ідентифікатори.

Завантажити плагін Loginza

6.8. LiveFyre

LiveFyre — революційна система коментарів в режимі реального часу. Профілі користувачів, інтеграція з соціальними мережами, розширене адміністрування коментарів і багато іншого.

Перейти на сайт LiveFyre

6.9. Akismet

Akismet — анти-спам плагін йде в комплекті з WordPress за замовчуванням. Для її роботи вам знадобиться API-key.

Отримати ключ API

6.10. Sexy Bookmarks

Sexy Bookmarks — плагін для закладки в соціальних мережах і сервісах. Автор даного плагіна, Джош, красиво відмалювали всі іконки, добре продумав над навігацією і захопили величезну кількість соціальних мереж і сервісів, які ваші читачі можуть зберегти посилання на вашу запис. У даній версії доступно 86 серсивов, з них, звичайно, представлені такі популярні сайти, як Facebook, twitter, LinkedIn, Google +, Evernote, Diigo, Spingpad та ін. Плагін був зроблений не під російську аудиторію, але все ж він добре перекладений і має велику кількість російських сервісів (Яндекс закладки, БобрДобр, memori.ru, МоеМесто). На жаль, з російськими соціальними мережами справи набагато гірше, в плагіні Sexy BookMarks поки немає популярних мереж, як Однокласники або ВКонтакте. Крім того, цей плагін дає дані статистики.

Завантажити плагін Sexy Bookmarks (be Shareholic)

6.11. AddThis

AddThis — багатофункціональний плагін соціальних закладок для WordPress сайтів. Мабуть, найбільший за кількістю підтримуваних сервісів: 350+. Крім популярних Facebook, Twitter, Digg, StumbleUpon, LiveJournal, є багато російськомовних сервісів: ВКонтакте, Однокласники, БобрДобр, memori.ru, МоеМесто, Мой круг, 100zakladok та ін. Плагін має безліч налаштувань, хорошу документацію, особливо через сайт плагіна можна відключати і включати потрібні сервіси. Є API для розробників. Облік соціального трафіку.

Сайт плагіна AddThis

6.12. Digg Digg

Digg Digg — ще один часто використовується плагін соціальних закладок. На даний момент підтримує 21 популярний соціальний сервіс. Російськомовних сервісів немає. Можна налаштувати вертикальне і горизонтальне відображення соціальних іконок.

Завантажити плагін Digg Digg

7. Додаткові можливості для адмінпанелі

7.1. Ultimate TinyMCE

Ultimate TinyMCE — плагін для підключення просунутого WYSIWYG-редактора з безліччю додаткових функцій оформлення записів і HTML/CSS. Інтуїтивно зрозумілий і легкий у використанні.

Завантажити Ultimate TinyMCE

7.2. Yandex Speller Application

Yandex Speller Application — плагін модифікує у візуальному редакторі TinyMCE стандартну перевірку правопису на перевірку правопису використовуючи сервіс Яндекс.Спеллер, що дуже підходить для перевірки текстів на російській мові.

Завантажити плагін Yandex Speller Application

7.3. Syntax Highlighter Evolved

Syntax Highlighter Evolved — плагін для підсвічування різними кольорами html/php коду і нумерації рядків коду. Дуже зручний для просунутих користувачів, які хочуть щось змінювати в плагінах самі.

Завантажити плагін Syntax Highlighter Evolved

7.4. Custom Admin Branding

Custom Admin Branding — плагін для зміни зовнішнього вигляду адмінпанелі, наприклад, можна вставити свій логотип, замість стандартного WP, задати свої кольори і пр.

Завантажити плагін Custom Admin Branding

7.5. Widget Logic

Widget Logic — цей плагін дає можливість контролювати віджети вашого шаблону, на яких сторінках їх відображати, а на яких ні.

Завантажити плагін Widget Logic

Шановні читачі, повідомте в коментарях, які плагіни, на ваш погляд ми не врахували у своєму огляді — ми неодмінно його доповнимо.

При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here