Новим режисером diablo iv став її головний дизайнер

0
12

Blizzard опублікувала черговий квартальний звіт про розробку arpg diablo iv. Вступне слово написав новий режисер проекту-джо шелі.

Ветеран студії працює в ній з 2005 року, в його послужному списку world of warcraft, diablo iii і starcraft ii: wings of liberty. Над diablo iv шелі працює вже чотири роки на позиції головного дизайнера, відповідаючи в тому числі за бойову систему гри. Його попередник, луїс барріга, нещодавно покинув компанія на тлі сексуального скандалу.

Темою ж звіту стала аудіоскладальна санктуарія, про яку повідав старший звукорежисер кріс джампа. І це вкрай важливий для загальної атмосфери аспект. Запис йде в тому числі в польових умовах, скажімо звуки для магії вогню записували в пустелі. Не варто забувати про копіткий процес подальшої обробки і редагування вихідного матеріалу. Монстри, оточення, руйнуються об’єкти — враховувати доводиться кожну дрібницю.

Diablo iv вийде на пк, playstation 4 і xbox one, дати релізу немає. Обговорити гру можна в окремому розділі на нашому форумі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here