Відомі ціни apple watch series 7-від $399 за звичайну модуль до $849 за версію в титановому корпусі

0
11

Через пару годин компанія apple почне прийом попередніх замовлень на розумні годинник нового покоління. Вартість гаджета, що носиться в росії буде оголошена сьогодні, 8 жовтня о 15: 00 мск. А поки в мережу потрапили ціни всіх 14 модифікацій для ринку сполучених штатів.

Apple watch series 7 були представлені в середині вересня цього року разом зі смартфонами сімейства iphone 13. Але якщо телефони вже продаються два тижні, то розумні годинник надійдуть на ринок тільки в наступну п’ятницю, 15 жовтня.

Новинка в залежності від модифікації може оснащуватися 41-міліметровим або 45-міліметровим дисплеєм. Всі версії розумних годин обладнані навігаційним модулем gps і адаптером бездротового зв’язку wi-fi. На вибір пропонуються варіанти з підтримкою мереж п’ятого покоління і без.

Стандартні apple watch series 7 укладені в алюмінієвий корпус. Вартість 41-міліметрової версії з підтримкою 5g і без склала 399 доларів і 499 доларів відповідно. За 45-міліметрову модель в обох випадках потрібно доплатити 30 доларів. Ціна версій nike ідентична.

Помітно дорожче коштують смарт-годинник в корпусі з нержавіючої сталі. Вони доступні виключно з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління. Ціна 41-міліметрової моделі становить 699 доларів, а 45-міліметрову оцінили в 749 доларів. В обох випадках передбачений спортивний ремінець. За металевий браслет в обох випадках потрібно доплатити по 50 доларів.

Нарешті, найдорожчий годинник укладені в корпус з титану. Вони теж пропонуються тільки з підтримкою стільникового зв’язку стандарту 5g. Вартість apple watch series 7 41mm в сша склала 799 доларів. Версію 45mm американська компанія оцінила в 849 доларів.

Нагадаємо, гаджет, що носиться, працює під управлінням операційної системи watchos 8.0 і оснащується мобільним процесором apple s7 з графікою powervr. Підключення до смартфонів виконується по протоколу bluetooth 5.0. Годинник має nfc, 1 гб оперативної пам’яті, накопичувач місткість 32 гб і захист від води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here