Зручний відеоредактор Movavi

0
887

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, останнім часом все більше людей використовують відео в своєму житті як спосіб заробітку. Хтось рухається в бік ютуба, хто-то в бік инстаграма, проте всіх об’єднує один складний етап у створенні відео — монтаж. Перед тим, як залити відео в мережу, його потрібно змонтувати, і, як правило, люди скачують найпопулярніші (які зазвичай чують у інших відомих відеоблогеров) професійні програми. Запустивши таку програму, далеко не кожен впорається з великою кількістю налаштувань, ефектів і можливостей. Доведеться витратити чимало часу, щоб розібратися, навчитися працювати, набити руку і спокійно виконувати хоча б базові завдання. Тільки після цього є сенс приступати до вивчення більш складних. Відеоредактор Movavi не відлякує, а навпаки, «бере за руку» новачків і веде до бажаної мети, що дозволяє в короткий термін навчитися працювати як професіонал. Не кажучи про те, що за перші кілька хвилин роботи з програмою ви вже зможете зробити нехай і не дуже складне, але якісне відео.

Початок роботи з відеоредактором Movavi

Принцип роботи з програмою максимально простий і майже не відрізняється від інших видеоредакторов. У нижній частині екрана у нас знаходиться ТаймЛайн (тимчасова лінія). Саме тут ми будемо працювати з ефектами, тут ми буде регулювати довжину фрагментів, додавати музику і в цілому відстежувати поточний стан проекту. Щоб почати роботу, просто перетягніть відео і фото сюди.

Зліва вгорі розташувалися інструменти для роботи. В цій частині робочого простору ви можете вибрати з величезної бібліотеки відеоредактора Movavi бажаний ефект і додати на потрібний фрагмент відео. Також ви з легкістю можете додавати текст, стабілізацію картинки і навіть використовувати хромакей.

Праворуч вгорі, як нескладно здогадатися, відображається попередній перегляд відео. Ви можете переглянути зміни, які ви вносите у проект.

Що таке відеоредактор Movavi?

Головне, що потрібно зрозуміти — відеоредактор Movavi орієнтований, в першу чергу, не на професіоналів, а на простих користувачів. На тих, хто не хоче витрачати годину в гуглі, намагаючись дізнатися, як зробити одне дію в потужній професійній програмі. А потім ще годину, намагаючись повторити. Відеоредактор Movavi, як і інші продукти компанії — збори всіх основних і часто використовуваних інструментів в одному додатку, яке подається користувачеві у максимально доброзичливому і зрозумілому вигляді.

Найпростіший приклад. На відео в ютубі ми нерідко можемо побачити, як роблять розмитими автомобільні номери або особи людей. По своєму особистому досвіду можу сказати, що новачок далеко не відразу розбереться, як зробити такий ефект у професійній програмі. В редакторі відео Movavi просто переходимо у вкладку «Інші інструменти» і вибираємо «Виділення і цензура». Встановлюємо необхідні параметри (все залежить від вашої задачі і фантазії) і продовжуємо роботу далі.

видеоредактор Movavi

видеоредактор Movavi

Точно так само ви можете вибрати хромакей, стікери, фігури, масштаб і панораму і стабілізацію. Погодьтеся, дані інструменти, що в сукупності з усіма основними можливостями програми, що дозволяють створювати дійсно хороші професійні відео.

Відеоредактор Movavi і відео для соцмереж

Як ми вже сказали, відеоредактор Movavi — сучасний редактор відео, націлений на простих користувачів. Люди все частіше викладають відео в соцмережі, чи то історії і короткі відео в инстаграме або ролики на youtube. Відеоредактор Movavi не тільки допоможе швидко домогтися потрібного результату при монтажі, але і зберегти відео в найбільш зручному форматі для мобільних пристроїв.

Інтеграція YouTube і відеоредактора дозволяють безпосередньо завантажувати відео в інтернет. Ви прямо з програми можете заповнити необхідні поля і чекати завершення процесу. Вам не потрібно йти на youtube і заповнювати всі там.

видеоредактор Movavi

Підсумки

Відеоредактор Movavi дозволяє почати роботу вже з перших хвилин. Вам не потрібно довго розбиратися в пристрої програми і шукати необхідні функції. Відеоредактор не перевантажений непотрібними для простих користувачів налаштуваннями, ефектами і можливостями, однак тут є все, щоб створювати по-справжньому якісні професійні відео. Спробуйте самі безкоштовну пробну версію відеоредактора Movavi і оцініть, наскільки простий монтаж відео.

Автор: ТопОбзор спільно з Movavi

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here