Чергова партія супутників oneweb буде запущена зі східного 14 жовтня

0
82

Державна корпорація «роскосмос» повідомляє про те, що на космодромі східний, який розташований на далекому сході в амурській області, завершена загальна збірка ракети «союз-2.1 б» для запуску чергової партії супутників oneweb.

Тут і нижче фотографії «роскосмосу»

Проект oneweb, нагадаємо, реалізується з метою формування глобальної супутникової системи для надання швидкісного доступу в інтернет в будь-якій точці земної кулі. Для цього в космос будуть виведені кілька сотень невеликих космічних апаратів. Запуски виконуються з космодромів байконур і східний, а також з гвіанського космічного центру.

В ході майбутнього пуску зі східного буде використана ракета » союз-2.1 б» з розгінним блоком «фрегат». Носій доставить на орбіту 36 супутників сімейства.

В рамках виконаних робіт зістиковані космічна головна частина (розгінний блок «фрегат» і 36 космічних апаратів oneweb під обтічником) і третій ступінь з «пакетом» (перша і друга ступені) носія. Після закінчення стикування виконана збірка електричних з’єднань і змонтовані трубопроводи для термостатування.

Запуск намічений на наступний тиждень — 14 жовтня. Це буде шостий комерційний старт з космодрому східний.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here