Нове корисне для веб-розробників

0
727

Shares

Пропонуємо вашій увазі огляд нових сайтів, сервісів, корисних речей для веб-розробників і веб-дизайнерів.

Dolody

Dolody — це новий щотижневий інтернет-журнал для спільноти веб-дизайнерів та веб-розробників. Там є багато чого цікавого: дизайн, кодинг, графіка, вордпресс, коментарі провідних дизйенров, підручники, туторіали, інтерв’ю і багато іншого.

WP Remote

WP Remote дозволяє керувати і підтримувати всі ваші сайти WordPress з однієї панелі. Ви можете оновити ядро, плагіни, теми, зробити щоденне резервне копіювання і ін

Bear CSS

Bear CSS -це інтернет-додаток, яке допомагає створити CSS на основі HTML. Просто завантажте файл HTML і Bear CSS згенерує шаблон CSS на його основі.

Zoey

Zoey — фреймворк для розробки мобільних додатків.

Arctext.js

Arctext.js — допомагає розташовувати текст по радіусу з допомогою CSS3 і JavaScript.

SlabText

SlabText — скрипт, який дозволяє створювати більші жирні заголовки в вашому веб-дизайні.

HTML KickStart

HTML KickStart являє собою набір «будівельних блоків» HTML5, CSS і JQuery для швидкої розробки веб-сайту. Є файли, макети та елементи, які можуть заощадити вам годинник на ваших проектах.

Fokiz

Fokiz це система управління контентом (CMS), призначена для зручності використання дизайнерами, розробниками і користувачами. Дана CMS легка в навчанні, містить зрозумілу систему шаблонів і прості в розробці модулів системи для розширення функціональності.

GuideGuide

GuideGuide — цікавий Photoshop плагін для створення розмітки на основі сітки. Часто використовувані шаблони можна зберігати та використовувати в майбутньому для економії часу.

Bootstrap Generator

Bootstrap Generator дозволяє легко створювати Twitter Bootstrap по потрібним вам параметрами. Twitter Bootstrap — це набір інструментів від Twitter (відноситься до класу інструментів: CSS-фреймворк), створений для полегшення розробки Web-додатків і сайтів. Він включає CSS і HTML для друкарні, форм, кнопок, таблиць, сіток, переходів і багато іншого. Bootstrap використовує найсучасніші напрацювання в області CSS і HTML, тому необхідно бути уважним при підтримці старих браузерів.

Dabblet

Dabblet — це CSS/HTML сандбокс (sandbox), який дозволяє перевірити та переглянути ваш код. Ви можете зберігати файли анонімно або створити обліковий запис для додаткових опцій.

Impress.js

Impress.js — презентаційний інструмент, який з допомогою CSS3 створює цікаві перетворення і переходи для створення слайд-шоу. В даний час підтримується в Chrome, Safari, Firefox 10.

EaselJS

EaselJS — JavaScript бібліотека для роботи з HTML5 Canvas.

Notification Control

Notification Control являє собою єдиний джерело для скидання вашого повідомлення по електронній пошті для популярних веб-сервісів, в тому числі Facebook, Twitter, Vkontakte, YouTube, Tumblr, і багато іншого. Просто перейдіть на сторінку і натисніть на посилання, щоб перейти безпосередньо, де потрібно, щоб налаштувати повідомлення по електронній пошті для кожного сайту.

The Shock Free Bundle 2

Відомий сайт WordPress Theme Shock пропонує безкоштовну колекцію psd 99 тем: Shock Free Bundle 2. Кожен psd містить головну і внутрішні сторінки. Безкоштовна ліцензія для персонального використання, для комерційного використання потрібно купити ліцензію.

youRhere

youRhere — jQuery плагін, який дає користувачеві відзначати прочитані рядки тексту.

Eenox Designer

Eenox Designer — це онлайн-сервіс для створення динамічних та інтерактивних тач-оптимізованих (touch-optimized) веб-сайтів для комп’ютерів, смартфонів тощо, використовуючи HTML5.

Reverie

Reverie — це WordPress фреймворк на HTML5.

SyntaxHighlight.in

SyntaxHighlight.in — простий онлайн-інструмент для підсвічування коду.

Enlight

Enlight -це новий фреймворк для електронної комерції, який базується на Zend і Symphony2 фрейморках.

Veles

Veles — новий безкоштовний рукописний кириличний шрифт.

истчоник: webdesignerdepot.com автор: Cameron Chapman.

переклад: ТопОбзор.

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here