Російські геймери скуповують залишилися відеокарти nvidia-80 palit rtx 3060 продав сітілінк за добу

0
86

Перший тиждень жовтня приніс багато несподіванок всім тим, хто цікавиться криптовалюта. Під впливом ряду факторів біткоіни оновив двомісячний мінімум, а багато токени кинулися слідом за ним. На щастя для геймерів ефір не показав очікуваного зростання, але навіть підвищення вартості до 3600 доларів говорить про те, що інвестори готові вкладатися в цей актив і вірять в його майбутнє. Весь тиждень, що минає ми констатували, що відеокарт в магазинах стає все менше. Схоже, їх кількість скорочується швидше, ніж нам здавалося.

Якщо заглянути в сітілінк, то можна переконатися, що у продажу немає жодної моделі geforce rtx 3060 ti, які мають відмінний баланс між ціною і продуктивністю. Врахуйте, що на початку жовтня у продажу було як мінімум 7 різних моделей. Аналогічна ситуація і з radeon rx 6600 хт. У продажу зовсім не залишилося подібних графічних чіпів. Дана картка має високу продуктивність, але не вимоглива і не викликає інтересу у майнер. Останній факт дозволив їй надовго затриматися у продажу, але, схоже, кількість radeon rx 6600 хт підійшло до кінця.

Наявність на 2 жовтня

У продажу залишилося всього 2 карти geforce gtx 1660. Ми не можемо назвати їх вдалою покупкою, але геймери голосують рублем, а у деяких просто немає зайвих 20 000 рублів. Таким чином подібні рішення будуть користуватися популярністю. Повністю зникли з продажу geforce gtx 1050 ti. Якийсь час саме цей gpu дозволяв залишатися на плаву бюджетним геймерам. Тепер їм доведеться або чекати повернення недорогих моделей, або переорієнтуватися на geforce gt 1030. До речі, остання користуються успіхом, адже тільки за 8 жовтня була куплена в кількості 15 одиниць.

Якщо вже говорити про популярні відеокарти, то сьогодні неймовірним успіхом користуються дві моделі geforce rtx 3060, створені силами palit. Обидві продалися в кількості 80 одиниць. Взагалі, візуально вони ідентичні, а ціна відрізняється на 400 рублів. Geforce rtx 3060 за 71 590 отримала тактову частоту 1777 мгц, а дорожча – 1837 мгц. Швидше за все, навіть під час пильного тестування ви не виявите різницю, а значить можна вибирати будь-яку з двох моделей.

З цікавого, з продажу майже пропали radeon rx 6900 хт. Поточний флагман amd і не думає дешевшати. Він не дуже добре проявляє себе в майнінг, тому пояснити те, що відбувається складно. Може бути, запас просто добігає кінця, а нових не завозять. Що до серії radeon rx 6800 / хт, то ми не бачили обидві карти в магазинах вже дуже давно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here