Схоже, в витоку даних twitch знайшли згадки» недоторканних » стримерів

0
10

Останнім часом на twitch можна помічати трансляції, прямо або побічно порушують правила самого сервісу. Наприклад, трансляції в напівоголеному вигляді та інший, нехай навіть і двозначно, але все ж сексуальний контент. За логікою, багаторазові порушення правил сервісу повинні в підсумку каратися перманентним блокуванням, але деякі стримери лише відбуваються постійними недовгими відстороненнями. Природно, це наводить на думку про те, що не всі стримери рівні, а деякі з них рівні більше за інших. І, схоже, дана думка недалека від реальності.

Як відомо, днями twitch поплатився за свою безпечність і дозволив зловмисникам «викрасти» зі своїх серверів більше сотні гігабайт даних, включаючи відомості про виплати стримерам та іншу конфіденційну інформацію. Зокрема, у витоку згадується цілий список стримерів, до яких глобальні модератори сервісу не повинні застосовувати дій карального характеру.

Хоча даний список виглядає як перелік» недоторканних » допомагають twitch заробляти великі гроші стримерів, багато користувачів впевнені, що на ділі це просто список стримерів, які навпаки пройшли перевірку на відповідність правилам. Так, наприклад, у списку є стример djwheat, який транслює проходження ігор разом зі своїм неповнолітнім сином. Участь останнього в кадрі, мовляв, було схвалено адміністрацією twitch, оскільки головним ведучим і єдиним вигодонабувачем залишається сам djwheat. Крім того, у списку є канал sarbandia, що належить еммету ширу, генеральному директору і співзасновнику twitch. Навпроти нього є позначка»не блокувати ні з яких причин». Мабуть, адміністрація twitch впевнена, що керівник всього сервісу вже точно не буде порушувати власні правла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here