Тренажерний зал і готель на колесах: нова концепція citroen skate

0
14

Citroen розповіла про нову концепцію універсальної мобільної платформи для побудови транспортних засобів широкого профілю. Skate представляетсобой безпілотник зі сферичними шинами, що дозволяє йому рухатися в любомнаправленіі.

Нова концепція покликана взяти краще від існуючих ідей в поєднанні з технологіями, які тільки розробляються в надрах французької компанії. Skate зможе пересуватися по місту майже без перерви, заряджаючись на спеціальних базах, де буде чекати наступного замовлення. Максимальна швидкість складе 25 км/год, а за комфорт відповідатиме гідравлічна підвіска, що пом’якшує удари і поштовхи. Колеса, розроблені в поєднанні з goodyear, оснащені електродвигунами, а також сферичними колесами, що відкриває широкі можливості для руху в будь-якому напрямку і спрощує паркування.

Ідея полягає в побудові на базі платформи транспортних засобів для різних потреб. Citroen skate довжиною 2,6 м, шириною 1,6 м і висотою 51 см буде керуватися за допомогою інтелектуальної системи, рухаючись по виділених смугах. Виробник демонструє комфортну кабіну, розроблену французькою компанією accor. Sofitel en voyage вміщує трьох пасажирів і пропонує відчуття дорогого готелю всередині транспортного засобу. Є відсікдля багажу, а нудьгуючим пасажирам запропонують настроюється підсвічування, інформацію про погоду і планшет.

Не менш незвично виглядає модуль pullman power fitness. Онвключает справжній тренажерний зал, де пасажир може займатися спортом. Голосовий голографічний екран включає цифрового тренера, а силові вправи можуть використовуватися для підзарядки акумулятора. На відео показана кабіна з гребним тренажером.

Jcdecaux city provider поєднує невелику закриту кабіну з затемненими вікнами з відкритим майданчиком. Всередині можуть розміститися п’ять чоловік, а плотнийнавес захистить від дощу, якщо раптом пасажири вирішать насолодитися природою в погануюпогоду. Не обійшлося без інтерактивних екранів з корисною інформацією про поїздку.ймовірно, подібний вид транспорту планується використовувати в качествеекскурсіонного.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here