Японський магазин пише імена на коробках ps5, щоб зупинити спекулянтів

0
12

Японський магазин бореться зі спекулянтами ps5, гравіруючи повні імена потенційних покупців на коробках ps5.

Користувач twitter aevanko ретвітнув фотографію японського користувача kaz_kun про радикальні заходи, вжиті ритейлером для забезпечення того, щоб скальпери не купували ps5 оптом. Він пояснив, що магазин «напише ваше повне ім’я на коробці під час покупки».

Kaz_kun пояснив у відповіді під оригінальним твітом, » схоже, що ім’я написано як фломастерами, так і кульковими ручками. З кульковою ручкою, схоже, ім’я залишиться…»це означає, що після того, як ваше ім’я буде написано на коробці ps5, ваше ім’я залишиться видимим, навіть якщо ви видалите чорнило, оскільки борозенки кулькової ручки залишають вм’ятини на картонній коробці. Ім’я на коробці ps5 не має великого значення, якщо ви купуєте консоль тільки для себе, друга або члена сім’ї, але ця невелика деталь зробить перепродаж складною для спекулянтів, особливо якщо вони хочуть уникнути того, щоб їх повне ім’я асоціювалося зі скальпінгом.

Триваюча пандемія covid-19 завдала значного удару по ланцюжку поставок і виробництва ps5 з моменту її запуску ще в листопаді, викликавши дефіцит, який дав скальперам несправедливу перевагу перед усіма іншими.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here